حضور بیش از ۵ هزار ارتشی در مناطق سیل زده گلستان

شبستان پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
غفاری گفت: ۱۸ یگان و بیش از ۵ هزار نیروی ارتشی در مناطق سیل زده استان گلستان به خدمات رسانی و امدادرسانی مشغول هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، « محمد غفاری » امروز (پنجشنبه 29 فروردین) در مراسم بزرگداشت روز ارتش و رژه خدمت نیروهای مسلح در این شهرستان سیل زده آق قلا اظهار کرد: سیل و سیلاب در منطقه منجر به مشکلات فراوانی برای مردم شد ولی این حادثه تلخ زیبایی های فراوانی را متجلی کرد.
ارشد نظامی آجا در استان گلستان به خدمات نیروهای مسلح در مناطق سیل زده اشاره کرد و افزود: پس از فرمان مقام معظم رهبری برای امداد و حضور نیروهای مسلح در این منطقه شاهد صحنه های زیبایی در منطقه از سوی نیروهای مسلح بودیم.
غفاری تاکید کرد: به منظور آنکه نشان دهیم تا پایان مخاطرات ناشی از سیل در کنار مردم منطقه هستیم امسال رژه خدمت را در منطقه سیل زده آق قلا به شکل متمرکز در نظر گرفتیم.
وی افزود: در روزهای گذشته اقدام های جهادی را از نیروهای مسلح در منطقه شاهد بودیم و تلاش شد که بتوانیم در مهار سیلاب و کاهش مخاطرات و امدادرسانی در منطقه پرتلاش باشیم.
ارشد نظامی آجا در استان گلستان افزود: هرساله در سه شهرستان گرگان، گنبدکاووس و آزادشهر این رژه برگزار می شود و امسال شاهد رژه متفاوت تری هستیم که بیانگر انسجام و وحدت بین نیروهای مسلح است.
غفاری افزود: از روزهای نخست وقوع سیل 18 یگان ارتش برای کمک به سیل زدگان در این منطقه بسیج شدند و همچنین بیش از 5 هزار نفر از برادران شما در ارتش جمهوری اسلامی با ایجاد بیمارستان صحرایی و ... به امدادرسانی در این منطقه پرداختند.
پایان پیام/ 587