مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد وزیر ورزش با بازنشستگی او موافقت کرده است.

رضا گل محمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره بازنشستگی اش، اظهار داشت: من تقاضای بازنشستگی داشتم که وزیر ورزش از تاریخ اول آبان با این موضوع موافقت کرد. البته این نکته را بگویم من بازنشسته نبودم و یک سال و نیم دیگر وقت داشتم اما از وزیر ورزش خواستم با این موضوع موافقت کند که بعد از 8 ماه پیگیری مورد موافقت قرار گرفت.
وی درباره اینکه شما می گویید فرصت داشتید چطور درخواست بازنشستگی دادید و رفتن از ورزش برای شما سخت نیست، خاطرنشان کرد: اتفاقا بودن در ورزش سخت است. من همیشه شعار می دادم در این 4 سال هر کسی بخواهد می تواند کارهایش را انجام دهد به همین دلیل به این شعار عمل کردم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران یادآور شد: این 4 سالی که در تهران بودم برایم کافی است و حالا باید یک جوان پرانرژی بیاید و امور کارها را در دست بگیرد. این موضوع مانند یک دوی امدادی است، 100 متر من دویدم و حالا باید فرد دیگری بیاید. همه باید برای رفاه مردم کار کنیم.
گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا کاری مانده که نتوانسته باشید انجام دهید و این موضوع اولویت فرد جایگزین شما باشد، خاطرنشان کرد: بله کارهایی هست که آرزو دارم انجام شود اما مطمئن هستم هر کسی بیاید این کارها را دنبال می کند. من در این 4 سال برای استان تهران کم نگذاشتم اما خیلی کارهای نکرده وجود دارد.
انتهای پیام/

سرخط اخبار