دبیر فدراسیون فوتبال: به دنبال یک قرارداد حرفه ای با مارک ویلموتس هستیم

سیتنا چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: در حال رایزنی با مارک ویلموتس بر سر مفاد قرارداد هستند تا یک قرارداد حرفه ای منعقد شود.

به گزارش اتصاف نیوز، مارک ویلموتس از صبح امروز (چهارشنبه) در حال بازدید از امکان ورزشی فوتبال ایران است و نشست های را با رئیس فدراسیون فوتبال برگزار کرده اما هنوز قراردادی میان دو طرف به امضا نرسیده است.
ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال دراین باره به شبکه خبر گفت: مذاکره با ویلموتس در مراحل پایانی قرار دارد ولی قراردادی میان دو طرف امضا نشده است. باید بر سر مفاد این قرارداد به توافق برسیم که مشکلی وجود نداشته باشد. ان شاء الله در روزهای آینده قرارداد نهایی می شود. ما به دنبال یک قرارداد حرفه ای هستیم.
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال با بیان این که ویلموتس در حال بازدید از امکانات فوتبال ایران است، اضافه کرد: به محض امضای قرارداد اطلاع رسانی های لازم صورت می گیرد. کاملاً حرفه ای پیش می رویم و تا زمانی که قرارداد نهایی نشود، از طریق مراجع رسمی اطلاع رسانی انجام نمی شود چرا که در صورت قطعی نشدن قرارداد، مشکل ساز می شود.
وی خاطرنشان کرد: نمی خواهیم مشکلات در قراردادهای قبلی تکرار شود. به همین دلیل شفاف و صادقانه پیش می رویم. دو طرف به طور صریح خواسته های خود را مطرح کردند.
شکوری در واکنش به این سوال که برخلاف او، مهدی تاج شب گذشته انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال را تأیید کرده و از طرفی روند انتخاب ویلموتس در ایران برخلاف سایر کشورها طولانی شده است اظهار کرد: شرایط اقتصادی و سیاسی ما با سایر کشورها متفاوت است. به همین علت دست به عصا پیش می رویم. فردا مسابقات لیگ برتر برگزار می شود و تمرکز هواداران روی بازی های لیگ برتر است و بعد از آن اطلاع رسانی می کنیم.
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ...