امام جمعه زارچ : امسال به جای موکب های پذیرایی، موکب های سلامت با توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در خدمت مردم خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد ، حجت الاسلام طباطبایی در نشست هماهنگی با هیئت های مذهبی در خصوص ضرورت برنامه ریزی برای محرم با بیان اینکه دشمن با القای شعور حسینی به جای شور حسینی در صدد گرفتن مجالس امام حسین (ع) است گفت: مجالس عزاداری را تعطیل نمی کنیم و همانطوریکه مقام معظم رهبری سفارش کردند با رعایت اصول بهداشتی برگزار می شود.
امام جمعه زارچ افزود: در کنار برپایی محافل و مجالس عزاداری امام حسین (ع) در این ماه باید به اهداف قیام عاشورا توجه شود و در کنار شور حسینی، شعور حسینی نیز موردتوجه قرار گیرد.
وی گفت: با توجه به شرایط کنونی جامعه جابه جایی و حرکت هیئت ها درست نیست و باید در حسینیه خودشان عزاداری کنند و همچنین تهیه و توزیع نذورات امام حسین (ع) بسته بندی بهداشتی و توزیع مناسب بین مردم و نیازمندان صورت گیرد.
امام جمعه زارچ در خصوص موکب های پذیرایی محرم هم افزود: امسال به جای موکب های پذیرایی، موکب های سلامت با توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در خدمت مردم خواهند بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار