عضو مازندرانی تیم ملی کشتی آلیش بانوان گفت: حضور در اردوهای تیم ملی انگیزه بخش برای من بود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ زهرا یزدانی، عضو مازندرانی تیم ملی کشتی آلیش بانوان، درباره شروع اردوهای تیم ملی پس از وقفه ای 8 ماهه اظهار کرد: خیلی خوشحالم پس از مدت ها تعطیلات کرونایی بالاخره استارت تمرینات را زدیم و در حوزه ورزش بانوان به عنوان اولین تیم در این شرایط اردوی تیم ملی را برگزار کردیم. شرایط تمرینی همه کشتی گیران خوب بود و به نظرم این تعطیلات شاید از نظر روحی روی انگیزه بازیکنان تاثیر گذاشته بود اما از لحاظ آمادگی جسمانی همه خوب بودیم.
او با اشاره به تغییر کادر فنی تیم ملی بانوان گفت: این اردو پنج روزه بود و هم قبل از شروع اردوها همه تست کرونا دادیم و هم با پایان اردوها مجددا تست گرفته شد. در کنار آن کادر فنی تیم هم به کل تغییر کرده بود البته برای من بازیکن چندان فرقی ندارد با چه مربی تمرین کنم. در هر صورت تلاش می کنم به عنوان یک بازیکن برای موفقیت تیم مسابقه دهم و در کنارش از تجربیات مربی ها استفاده کنم. به اعتقاد من اسماعیلی مربی بزرگی بود و واقعا از راهنمایی هایش استفاده کردم و البته براتی کارنامه خوبی دارد و دلیل تغییر در کادر فنی هم به تصمیم فدراسیون بر می گردد. همیشه به عنوان بازیکن سعی می کنم به این موارد ورود نکنم.
دارنده مدال برنز جهانی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این اردو توسط فدراسیون کشتی این بود که به بانوان هم انگیزه بدهند و یادآوری کنند بخش بانوان فراموش نشده است. امیدوارم با اینکه هنوز تکلیف هیچ مسابقه ای مشخص نیست اما این روند ادامه داشته باشد و مجددا طبق گفته مسئولین در ماه پیش رو هم اردوها برگزار شود. 4

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار