آینه جم: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به فعال شدن کارگاه های تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک در بوشهر گفت: با راه اندازی این کارگاه ها تولید روزانه ۱۰ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز مردم در بوشهر فراهم می شود.
به گزارش «آینه جم»؛ سعید زرین فر در بازدید از کارگاه های تولیدی بوشهر با بیان اینکه از ظرفیت های داخلی واحدهای تولیدی بوشهر در تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک استفاده می شود اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران و تاکید استاندار بوشهر در بازدید از برخی از واحدهای تولیدی استان بوشهر بر استفاده از همه ظرفیت ها برای تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک تاکید شد.
وی، با اشاره به بازدید از یک شرکت دانش بنیان دانشگاه خلیج فارس بوشهر بیان کرد: این شرکت توانایی تولید مواد ضدعفونی کننده، ژل و ماسک دارد که زمینه فعال شدن این شرکت فراهم شد.
 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به بازدید از 2 کارگاه تولید ماسک در بوشهر خاطر نشان کرد: قرار است با همکاری دستگاه های ذیربط با مدیریت آموزش فنی و حرفه ای ماسک بر اساس نیاز مردم تولید شود.
زرین فر به تولید دیگر مواد ضدعفونی کننده در بوشهر پرداخت و بیان کرد: این کارخانه که مورد بازدید قرار گرفت در زمینه تولید الکل و مواد ضدعفونی کننده فعال است که توانایی روزانه 1400 تا 1500 لیتر الکل مورد نیاز تولید مواد ضدعفونی کننده دارد.
وی، با بیان اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مقدمات کار برای تولید ماسک در کارگاه ها فراهم کرده است گفت: قرار است با هماهنگی این مجموعه ها و فعالیت کارگاه ها تا ظرفیت روزانه 10 هزار ماسک تولید شود و در اختیار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار