رئیس جمهور ترکیه در خصوص آخرین وضعیت جنگ قره باغ و موضع ترکیه در این خصوص گفت: اعتقاد دارم که حداقل به اندازه روسیه در این منطقه برای ایجاد آتش بس حق داریم.

- اخبار بین الملل -
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه پس از اقامه نماز جمعه در استانبول در پاسخ به خبرنگاران در خصوص تست سامانه موشکی اس 400 گفت: این خبر درست است. تست انجام شده و در حال انجام است. قطعاً رویکرد آمریکا ما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. یونان سامانه موشکی اس 300 را داشته و در حال استفاده از آن است. آیا آمریکا چنین مسائلی را در مورد یونان مطرح می کند؟
پوتین: روسیه به پیمان استارت وابسته نیست/ سامانه اس-400، بهترین سیستم دفاع ضد موشکی در جهان
گزارش| ترکیه و تبعات آزمایش اس 400؛ واکنش آمریکا و ناتو چه خواهد بود؟
واکنش پنتاگون به آزمایش سامانه اس-400 در ترکیه
گزارش|نگاهی به آزمایش سامانه اس 400 ترکیه و تبعات آن برای آنکارا
اردوغان افزود: گویا استفاده از یک سلاح روسی آقایان را ناراحت کرده است. ما مصمم هستیم و راهمان را نیز مانند گذشته دنبال خواهیم کرد.
وی همچنین در خصوص آتش بس در لیبی نیز گفت: این آتش بس در بالاترین سطح وجود ندارد. در سطوح پایین تر اینکه چه اندازه ماندگار باشد نیز زمان نشان خواهد داد. از نظر من چندان قابل اعتماد نیست.
رئیس جمهور ترکیه در خصوص آخرین وضعیت جنگ قره باغ و موضع ترکیه در این خصوص نیز گفت: اعتقاد دارم که حداقل به اندازه روسیه در این منطقه برای ایجاد آتش بس حق داریم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار