بی حجابی بزرگترین حربه دشمن برای دین زدایی است

تابناک جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۴
امام جمعه ماکو گفت: امروز بزرگترین حربه دشمن برای دین هراسی این است که حجاب را از زنان و دختران بگیرند و آنها را به فساد بکشانند.

به گزارش تابناک آذربایجان غربی حجت الاسلام سیدمحمد هاشمی در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه امروز ماکو با اشاره به اینکه محبت داروی شفابخش دردها است، اظهار کرد: علاوه بر آن محبت تسکین دهنده قلب ها، محبت بهترین راه حل مشکلات و ناسازگاری های تربیتی است و محبت بجا کردن در هر مکان و زمان و در هر مقطع و سن، وسیله ای کارآمد و مؤثر بوده و همگان در هر سن و موقعیت باشند، باز هم به عاطفه و محبت نیاز دارند.
 وی تصریح کرد: باید این را بدانیم که محبت رفتار نا به جا و ناقص کودکان و نوجوانان و جوانان را اصلاح می کند و ناسازگاری و پرخاشگری نا بهجا را داروی محبت از میان می برد و با محبت انسان می تواند بسیاری از گره ها را باز کرده و راه های ناهموار را هموار کند.
امام جمعه ماکو با اشاره به سخنان امام رضا (ع) در خصوص محبت کردن، بیان کرد: امام رضا (ع) از این شیوه مؤثر تربیتی به شکل های گوناگون استفاده می کرد و برخی اوقات امام رضا (ع) اوج محبت خود را در قالب یک جمله زیبا نشان می داد.
وی به مسئله حجاب در کشور اشاره و اذعان کرد: امروز بزرگترین حربه دشمن برای دین هراسی این است که حجاب را از زنان و دختران بگیرد و آنها را به فساد بکشاند، بنابراین باید هوشیار بود.
هاشمی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) بیان کرد: حضرت امام (ره) می فرماید، اکنون وصیت من این است که آزادی به شکل غربی آن که موجب تباهی جوانان و دختران و پسران می شود، از نظر اسلام و عقل محکوم است و باید جلوی آن گرفته شود.
وی بیان کرد: نظارت در انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر عهده شورای نگهبان گذاشته شده که در استان ها و شهرستان ها این وظیفه بر عهده هیئت نظارت و بازرسی ...

سرخط اخبار