همدان- ایرنا- روزهای کرونایی در گذر است و هر کسی به دنبال ثبت ردپایی از خود در ایفای سهمی برای مهار کرونا است؛ شرایطی که بدون شک شرکت بافتینه و بافتسان ملایر در راه تولید مواد اولیه ماسک و البسه پزشکی و بیمارستانی کشور در خط مقدم ایفای این سهم قرار دارد.

کرونا که سرسختانه در حال فتح هر سرزمینی است و زندگی را بر همگان دشوار کرده، اما توانمندی های خفته کشورمان تا بیدار کرده تا این ویروس ناخوانده را زمین گیر کند و از دیوار همدلی، تلاش و تدبیر، سد محکمی مقابل کرونا بسازد.
هستند افرادی که رنگ مهربانی شان بر تابلوی زندگی بسیاری از مردم نقش بسته و امروز در پس روزهای کرونایی و جریان روزمرگی های تکراری زندگی صدچندان جلوه نمایی می کند؛ صاحبان صنایعی که ردپای فکر بکر آنها گره های زیادی را از مشکلات جامعه و مردم گشوده است.
گروه صنعتی بافتینه و بافتسان ملایر در استان همدان از آن دست ظرفیت های نابی در کشور است که از سال ۶۵ به اشکال مختلف توانسته سهم خود را در حوزه صنعت و اقتصاد ایران ایفا کند و با اتکا به پیشینه صنعتی ۳۴ ساله خود، در کنار برخورداری از تجربه مدیریتی و سرمایه گذاری کارآمد و خلاق، بارها ماموریت خود را در رشد و توسعه اقتصادی کشور به اثبات رسانده و حالا نیز در نبرد با کرونا در خط مقدم ایستاده است.
تولید روزانه مواداولیه ۴۰ میلیون ماسک در بافتینه و بافتسان
چشم انداز گروه صنعتی بافتینه و بافتسان به عنوان بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده انواع منسوجات نبافته اسپان باند با پیشرفته ترین فناوری روز جهان قابل مصرف در صنایع بهداشتی، پزشکی و صنعتی، به عنوان پشرو بازار داخلی و عنصری موثر در بازارهای منطقه ای، بسیار روشن است. توان مضاعفی که امروز صاحبان این گروه صنعتی را برای تولید مواد اولیه ماسک های یک بار مصرف، تنفسی و البسه پزشکی و بیمارستانی و تامین نیاز کشور در بحران کرونا به صف کرده است.
بافتینه و بافتسان یکی از مراکز راهبردی کشور برای تامین نیازهای بهداشتی است که با ظرفیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار