ایسنا/همدان معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر گفت: به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)، پویش "نان مهربانی" از جمعه در ۹ محله حاشیه شهر کلید خورد.

حمیدرضا نوروزی در گفت وگو با ایسنا، افزود: در این پویش که با محوریت فرمانداری ملایر و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و هیئت زینبیون همدان برگزار می شود، ۹ نانوایی تعداد ۳۲ هزار و ۴۰۰ عدد نان نذری را در ۹ محله حاشیه شهر به صورت رایگان پخته و در اختیار نیازمندان قرار می دهند.
وی با بیان اینکه در ادامه رزمایش ضیافت همدلی، توزیع قرص نان صلواتی ملایر با اعتباری افزون بر ۱۰ میلیون تومان درحال انجام است، اظهار کرد: تأمین هزینه از محل درآمد موقوفه مرحوم سیف الدوله صورت پذیرفته است.
نوروزی با اشاره به اینکه ۲۰۰۰ بسته حمایتی در ملایر در قالب طرح ضیافت همدلی توزیع شد که ارزش این بسته ها ۶۰۰ میلیون تومان بوده است، یادآور شد: در طرحی ابتکاری در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع) مبلغ ۱۰ میلیون تومان به سوپرمارکت های مناطق حاشیه شهر برای تسویه بدهی نیازمندانی که قبلاً خرید کرده اما بدهی دارند، داده می شود تا بدهی این خانواده ها تسویه شود.
وی با اشاره به همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ملایر در پخت غذای گرم در طرح "علی یاوران"، بیان کرد: در این طرح به همت اداره اوقاف و با همکاری هیئت های مذهبی، بیش از ۱۰ هزار پرس غذا تأمین و بین نیازمندان توزیع می شود.
وی از توزیع ۱۰۰۰ پُرس غذای تبرکی بین کادر درمان سه بیمارستان مهر، امام حسین(ع) و غرضی ملایر در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) خبر داد و گفت: در این زمینه هزینه تهیه و پخت این تعداد غذا برای بیماران و کادر درمان این مراکز درمانی به آشپزخانه بیمارستان ها داده شده که با رعایت موازین بهداشتی همه بیماران و کادر درمان این مراکز در شب میلاد میهمان مرحوم سیف الدوله در این اطعام دهی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار