سرخپوشان پایتخت امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم مس رفسنجان رفتند و با نتیجه 3 بر صفر بازی را واگذار کردند.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت در نخستین بازی دوستانه خود پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر از ساعت ۱۵:۵۵ امروز به مصاف مس رفسنجان رفتند.
پرسپولیس با ترکیب حامد لک، سیدجلال حسینی، احسان حسینی، سعید آقایی، مهدی شیری، میلاد سرلک، سعید حسین پور، احسان پهلوان، امید عالیشاه، مهدی عبدی و آرمان رمضانی وارد زمین شد.
مس رفسنجان نیز با این ترکیب به میدان آمد: ناصر سالاری، حامد نورمحمدی، مسیح زاهدی، محسن طرحانی، عقیل کعبی، میثم نقی زاده، علیرضا نقی زاده، سجاد آشوری، قائم اسلامی خواه، فراز امامعلی و رحیم زهیوی
در دقیقه ۵ و بعد از دور شدن کرنر پرسپولیس توسط مدافعان مس، ارسال سعید آقایی از مقابل همه بازیکنان به شکل خطرناکی رد شد و به اوت رفت.
در دقیقه ۹ روی یک ارسال پشت مدافعان پرسپولیس و توپ گیری مهاجمان مس، سجاد آشوری با یک شوت دقیق گل اول بازی را به ثمر رساند.
دقیقه ۱۵ ارسال خوب پهلوان مقابل دروازه روی سر عبدی نشست اما ضربه سر او با اختلاف کمی از کنار دروازه به اوت رفت.
دقیقه ۲۰ فشار همه جانبه پرسپولیس روی دروازه مس دروازه این تیم را تا آستانه فروپاشی برد. همکاری عالیشاه و پهلوان با ارسال خوب روی دروازه همراه شد و پس از اشتباه دروازه بان مس بعد از یک رفت و برگشت مدافعان این تیم دروازه خود را نجات دادند.
دقیقه ۲۵ رمضانی روی پاس عمقی شیری توپ را وارد دروازه مس کرد اما گل او آفساید اعلام شد.
دقیقه ۴۰ پاس بلند عمقی پشت مدافعان پرسپولیس به مهاجمان مس رسید که در موقعیت دو به تک گل دوم این تیم هم به ثمر رسید. مدافعان پرسپولیس در این صحنه معتقد به آفساید بودند. 
نیمه نخست با نتیجه دو - صفر به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار