آی اسپورت - علی فتح الله زاده، مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت که اگر مدیرعامل استقلال شوم، به احتمال نود درصد استراماچونی را برمی گردانم. فتح الله زاده، در واکنش به اظهارات جواد زرینچه که گفته فتح الله زاده با موتور گازی کار می کرد، اما از استقلال به خیلی چیزها رسید، گفت: «یکی از مشکلاتی که باعث می شود آقا جواد به حقش نرسد، همین موارد است. آدم های خناسی هستند که از روحیه جواد که زود عصبانی می شود، سوء استفاده کرده و کاری می کنند بنده خدا با همه درگیر شود.»
وی افزود: «من عکاس نبودم و افتخار می کنم سردبیر یک مجله پرتیراژ کشور بودم که در روزنامه اطلاعات منتشر می شد. اگر اطلاعات آدم ناقص باشد، موجب خجالتی او می شود. من قبل از اینکه به استقلال بیایم 10 سال مدیر جشنواره تئاتر فجر بودم که خودش یک وزارتخانه است. متأسفانه زرینچه حرف هایی می زند که پرت و پلا است. من ماشین تویوتا کریسیدا داشتم و اگر این خودرو به چشم جواد موتور آمده، مشکل از چشم هایش است نه من. عکس هایم موجود است و می توانم آن را منتشر کنم. به زرینچه پینشهاد می کنم حرمت بزرگ ترها را نگه دارد تا فردا نیز به او احترام بگذارند. من 10 سال مدیر جشنواره تئاتر فجر و سردبیر مجله جوانان در روزنامه اطلاعات بودم.»
فتح الله زاده در خصوص بحث بازگشت به باشگاه استقلال گفت: «روز گذشته دوستان از وزارت ورزش و جوانان محبت کردند و صحبت هایی انجام دادند و قرار است امروز هم صحبت کنیم. اگر لایق بودم با اجازه پیشکسوتان خدمت گذار خواهیم بود، اگر مورد قبول نبودم، در کنار هم به تشویق استقلال می پردازیم. قبول مسئولیت استقلال ریسک بزرگی است، اما من همه سرمایه هایم را از هواداران دارم و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار