فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در نشست «بدون سانسور» از مدیریت جهادی و تبدیل هزینه یک میلیاردی به صفر در سوادکوه و دفن 75 کرونایی در سوادکوه خبر داد.
خبرگزاری فارس لشکر سلیمانی ها؛ ویژه نامه هفته بزرگداشت بسیج|سایت اخبار سوادکوه/ دومین نشست «بدون سانسور» که به پیشنهاد بسیج هنرمندان و با همکاری بسیج رسانه و پخش زنده در صفحات اینستاگرام پل سفید ی ها و سیتی زیراب شکل گرفت، پنج شنبه شب با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه برگزار شد.
* رضایت و دعای والدین و همسر عامل موفقیت
سید موسی حسین نژاد با اشاره به اینکه هفته بسیج یادآور امام راحل که در ۵ آذر ماه فرمان تشکیل بسیج مستضعفان دادند و رشادت های بسیجیان است از طرح نشست بدون سانسور و پیگیری مطالبات مردم از طریق این نشست تقدیر کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه که متولد تیر ماه ۱۳۵۴ است رضایت و دعای والدین و همسر را از راه های موفقیت نامید و دست اندرکاران نشست «بدون سانسور» که سوال رضایت را قبل از نشست از همسر ایشان پرسیده بودند که پاسخ همسرشان «راضی ام و خدا از ایشان راضی باشد و دغدغه ها و خستگی را بیرون از در منزل قرار می دهند و با روی گشاده وارد منزل می شوند» بود.
وی با بیان اینکه ۳ فرزند دارم و همواره سعی کردم مانند مردم عادی زندگی کنیم و پدرم کشاورز بود و در پادگان شهید قاسمیان شیر گاه آموزش و خدمت سربازی را گذراندم، افزود: در رشته فقه و حقوق وارد دانشگاه شدم و در زمین های کشاورزی مردم کار می کردم و هم متأهل و هم دانشجو بودم.
*کارگری فرمانده
حسین نژاد با اشاره به اینکه برای عبور و مرور به دانشگاه در تهران از قطار استفاده می کردم و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار