اصفهان| هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال؛ هایپر در نبرد پایین جدولی ها

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳
تیم فوتسال هایپر شاهین شهر در حالی در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف حریف پایین جدولی خود می رود که گیتی پسند در اصفهان بازی مهمی پیش رو دارد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان ، لیگ برتر فوتسال مردان ایران روز جمعه و در بیست ودومین روز از شهریورماه 98 هفته دوازدهم خود را هم پشت سر می گذارد.
در این هفته از رقابت ها گیتی پسند در خانه خود میزبان فرش آرای مشهد خواهد بود و هایپر شاهین شهر در شیراز به مصاف لبنیات ارژن می رود.
سوت آغاز دیدار 2 تیم گیتی پسند اصفهان و فرش آرای مشهد در حالی از ساعت 18 روز جمعه و در سالن پیروزی اصفهان به صدا درمی آید که گیتی پسند روزهای خوبی را پشت سر می گذارد و با 22 امتیاز صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد.
صدرنشینی شاگردان حمید بی غم حاصل پیروزی 4 بر 3 برابر سن ایچ در ساوه بود که در هفته یازدهم لیگ برتر رقم خورد و سن ایچ را به رده دوم جدول فرستاد.
حالا و در هفته دوازدهم این رقابت ها گیتی پسند دیدار حساس دیگری را در پیش دارد و باید به مصاف فرش آرای رده سومی برود. این مسابقه مصاف سرمربی مشهدی گیتی پسند با تیمی است که سابقه هدایت آن را در کارنامه خود دارد.
فرش آرا که در این فصل از لیگ برتر فوتسال در قامت یک مدعی ظاهر شده، با 5 پیروزی، 4 تساوی و 2 شکست و کسب 19 امتیاز روی پله سوم جدول رده بندی ایستاده است.
این تیم هفته گذشته میزبان شاهین کرمانشاه بود که به سختی و با نتیجه 2 بر یک از سد این تیم گذشت.
فرش آرا تنها در صورتی می تواند در پایان هفته دوازدهم به صدر جدول رده بندی برسد که علاوه بر شکست دادن گیتی پسند آن هم در اصفهان، فاصله اش با این تیم در تفاضل گل را هم جبران کند و البته نتیجه دیدار اهورا بهبهان و سن ایچ ساوه هم چیزی جز برد سن ایچ باشد.
مسئولان باشگاه گیتی پسند تماشای دیدار این تیم با فرش آرای مشهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار