گروه فیلم و صوت جهان نیوز ، هفته ای که گذشت علاوه بر ادامه انتقادات به طرح سهمیه بندی دولت روحانی و نقد اجرای این طرح و حواشی معافیت مالیاتی هنرمندان گذشت.
در میان این انتقادات،حمله تند حسن عباسی به زنگنه و روحانی و شجاعت فرماندار زن شهر قدس در برابر حمله آشوبگران به فرمانداری جزء پر بازدیدترین فیلم های هفته ای که گذشت بودند.
جمعه بهترین فرصت است تا فیلم های پربازدید هفته ای که گذشت را مرور کنیم. هم اکنون سومین بسته از فیلم های پربازدید جهان نیوز در مقابل دیدگان شماست.
۴ دستور پیامبر(ص) برای تربیت فرزند/ استاد عالی حجت الاسلام عالی در این سخنرانی در مورد اینکه چگونه بر اساس مفاهیم و مضامین اسلامی فرزندان خود را تربیت کنیم صحبت کرده است.او در این سخنرانی 4 دستور پیامبر اکرم(ص) را در مورد این موضوع تشریح می کند
دانلود ۴ دستور پیامبر(ص) برای تربیت فرزند/استاد عالی
نماهنگ/ «تو خیلی خوبی» در این نماهنگ دیدنی و قابل تامل نگاهی می اندازیم به عملکرد دولت روحانی در مدت ریاست جمهوری او تا به اکنون.در این نماهنگ عمل نکردن رئیس جمهور به وعده های انتخاباتی خود را مشاهده خواهید نمود.
دانلود فیلم نماهنگ/ «تو خیلی خوبی»
حسن عباسی خطاب به زنگنه: نمیگذاریم قسر در بروید در این سخنرانی که در یادواره شهدای بسیج مسجد ابوذر توسط استاد حسن عباسی نطق می شود او به انتقاد از عملکرد وزیر نفت و دولت روحانی پرداخته است و خطاب به زنگنه می گوید: مسبب اصلی این حوادث شخص آقای زنگنه است.آقای زنگنه نمیگذاریم قسر در بروید.
دانلود فیلم عباسی: آقای ژنرال نمی گذاریم قصر در بروید
برائت بازیگر مشهور از حسن ...

سرخط اخبار