پیکر خالق نوای کربلا کربلا در شیراز تشییع شد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
پیکر حاج علی اکبر شریعت، رزمنده و جانباز دفاع مقدس و سراینده نوحه معروف «کربلا کربلا ما داریم می آییم» در شیراز تشییع شد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت : پیکر حاج علی اکبر شریعت، رزمنده و جانباز دفاع مقدس و سراینده نوحه معروف «کربلا کربلا ما داریم می آییم» در شیراز تشییع شد.
پیکر حاج علی اکبر شریعت، رزمنده پیشکسوت و سراینده نوحه معروف «کربلا کربلا ما داریم می آییم» صبح امروز با حضور جمعی مردم، علماء مسئولان استان تشییع و در دارالرحمه شیراز به خاک سپرده شد.
این رزمنده دوران دفاع مقدس که سال ها با نوحه «کربلا کربلا ما داریم می آییم» میان مردم شناخته می شد از یک ماه و نیم پیش در بخش داخلی بیمارستان شهید فقیهی شیراز بستری بود که متأسفانه شامگاه چهارشنبه به علت کهولت سن، عفونت داخلی و ایست قلبی به لقا الله پیوست.
اکبر شریعت متولد ۱۳۲۷ داراب، معروف به نغمه خوان دارخوین، از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس به شمار می رفت.
شریعت، از کودکی نوحه خوانی می کرد و شعرهایی هم می سرود که حاصل آن ۳ دفتر شعر است که اکنون یک دفتر باقی مانده و به گفته وی «از دفترچه شعرهایم یک دفتر باقی مانده که نزد نوه ام است».
شب عاشورای سال ۶۳ اکبر شریعت مشغول نوحه خوانی و عزاداری است که با صحبت حاج آقا ربانی رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی با ...

[ مشاهده متن کامل پیکر خالق نوای کربلا کربلا در شیراز تشییع شد برترینها ]