آتش سوزی شبانه در بازار تهران با حضور آتش نشانان سه ایستگاه مهار و خاموش شد.
به گزارش تین نیوز به نقل از میزان، ساعت ۲:۲۰ بامداد روز گذشته در پی تماس نگهبانان فروشگاه های بازار تهران با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه های ۷، ۱۰۷، ۴ و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را به بازار تهران، بازار حضرتی، بازار ارامنه کوچه یزدان پرست رهسپار کرد.
حسین اسماعیلی، افسر آماده منطقه ۵ عملیات سازمان آتش نشانی تهران، که در محل حادثه حضور داشت، در این باره گفت: با رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک مجتمع تجاری دو طبقه دارای ۷ باب مغازه طعمه شعله های آتش شده و دو باب مغازه آن در میان شعله های سرکش آتش در حال سوختن بود.
وی افزود: شدت آتش سوزی بسیار بالا بود و شعله های سرکش آتش در حال سرایت به انبارها و مغازه های همجوار بود.
اسماعیلی تصریح کرد: در این حادثه آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول به دنبال محبوسین احتمالی در مجتمع تجاری پرداختند و گروهی دوم نیز به سرعت با قطع برق چندین مغازه که در معرض خطر آتش سوزی بودند و تجهیز خود به دستگاه های تنفسی، به سرعت به وسیله لوله های آبرسانی قبل از اینکه شعله های آتش به فروشگاه و انبارهای مجاور سرایت کند آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.
اسماعیلی خاطرنشان کرد: در پی جستجوی نیروهای عملیاتی، سه تن از نگهبانان و سرایداران پاساژ که محبوس و دچار دودگرفتگی شده بودند توسط آتش نشانان به خارج از ساختمان منتقل و تحویل عوامل اورژانس شدند.
وی افزود: نیروهای عملیات با اقدام به موقع خود مانع از سرایت شعله ها به مغازه های زیر گذر شده و پس از مهار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار