تهران- ایرنا- نتایج تازه ترین نظرسنجی ها نشان می دهد که جو بایدن نامزد دموکرات ها توانسته است اختلاف ۸ واحدی پیشتازی خود نسبت به دونالد ترامپ را در ایالت میشیگان حفظ کند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، تارنمای پولیتیکو گزارش داد: نتایج نظرسنجی روزنامه نیویورک تایمز و کالج سیِنا که روز چهارشنبه منتشر شد نشان می دهد که بایدن با کسب ۴۹ درصد آرا نزد رای دهندگان احتمالی در میشیگان از ترامپ با ۴۱ درصد آرا جلوتر است.
نظرسنجی قبلی روزنامه نیویورک تایمز و شرکت نظرسنجی سِیِنا که اوایل ماه جاری میلادی انجام شد، همچنین نشان می داد که بایدن با اختلاف ۸ درصدی و با اختلاف ۴۸ در مقابل ۴۰ از ترامپ در این ایالت کلیدی پیشی گرفته است.
نظرسنجی شرکت «ریل کلیر پالیتیکس» که در بازه زمانی ۲۷-۲۱ اکتبر (۳۰ مهر تا ۶ آبان) انجام شده اختلاف پیشتازی بایدن نسبت به ترامپ را ۸.۷ درصد نشان می دهد.
ترامپ با اختلاف ۰.۳ درصد ۱۶ رای الکترال میشیگان را در انتخابات سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص داد.
نظرسنجی های عمومی اکنون نشان می دهند که بایدن در سه ایالت کلیدی میشیگان، ویسکانسین و پنسیلوانیا از ترامپ جلوتر است و در ایالت هایی که به طور معمول به جمهوریخواهان رای می دهند همچون تگزاس و جورجیا، رقابت به شکل فزاینده ای نزدیک است.
در عین حال ترامپ تلاش می کند در مینه سوتا و نوادا پیروز شود.
نظرسنجی نیویورک تایمز و کالج سِینا در بازه زمانی ۲۶-۲۳ اکتبر (۵-۲ آبان) با ۸۵۶ نفر از رای دهندگان احتمالی و با ضریب خطای مثبت و منفی ۴ درصد انجام شده است.
نظرسنجی دانشگاه مانموث نیز که روز چهارشنبه و شش روزه مانده تا انتخابات سوم نوامبر (۱۳ آبان) انجام شد، نشان می دهد که در ایالت جورجیا ۵۰ درصد از رای دهندگان واجد شرایط بایدن را به ترامپ ترجیح می دهند. در این ایالت ۴۵ درصد به ترامپ رای دادند.
این نظرسنجی در بازه زمانی ۲۷-۲۳ اکتبر (۶-۲ آبان) از بین ۵۰۴ نفر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار