فوتبالیست کنگانی پس از حضور در تمرینات پرسپولیس تهران و جلب نظر کادر فنی این تیم، با انعقاد قراردادی به تیم جوانان این باشگاه پیوست.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان کنگان، ابراهیم پرهیزگار جوان کنگانی متولد و ساکن روستای پرک پس از حضور در تمرینات تیم جوانان پرسپولیس و از میان حدود ۵۰۰ نفر دیگر که برای انجام تست حضور داشتند، انتخاب شد.
باشگاه پرسپولیس از این میان با تعدادی از بازیکنانی که عملکرد بهتری داشتند، قرارداد امضا می کند تا در ادامه بتواند با پرورش این استعدادها، بازیکنان قدرتمندی را به لیگ برتر، تیم ملی و خارج از کشور معرفی کند. در این میان، ابراهیم پرهیزکار یکی از بازیکنانی بود که با عملکرد خوب خود، باشگاه پرسپولیس را برای انعقاد قرارداد با وی متقاعد کرد و نهایتا وی به صورت رسمی به باشگاه پرسپولیس پیوست.
ابراهیم پرهیزکار متولد بهمن ۱۳۸۱ است که قبل از این در تیم های پایه ایرانجوان کنگان، سیراف و پارس جنوبی جم نیز عضویت داشته است.
با توجه به استعداد و علاقه ای که این جوان از خود نشان می دهد، پدرش را مجاب می نماید تا با دقت نظر و جدیت بیشتری پیگیر فراهم کردن شرایط پیشرفت فرزندش باشد.حدودا یک ماهی می شود که ابراهیم به همراه پدرش در تمرینات پرسپولیس( تهران) حضور دارند.
حسن پرهیزگار پدر ابراهیم در گفت وگو با خبرنگار فارس ضمن تایید انعقاد قرارداد فرزندش با باشگاه پرسپولیس در رده جوانان اظهار کرد: خوشبختانه خداوند یاری نمود و توانستیم با توجه به توانایی های فنی که ابراهیم از خود نشان داد، با باشگاه بزرگ پرسپولیس قرارداد منعقد کنیم. بنده خودم از هواداران پرسپولیس هستم و یکی از آرزوهایم بازی فرزندم در این تیم محبوب بود.
در ادامه با اشاره به سختی های فرا روی وی و فرزندش گفت: حدودا یک ماهی می شود که در تهران هستیم. بنده در پرک در آژانس کار می کنم و از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار