عضو هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک گفت: برخی مسائل دست به دست هم می دهند تا سهامداران احتیاط کنند.

سعید عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص پیشنهاد مدیرعاملی باشگاه آلومینیوم اراک اظهار داشت: صحبت هایی انجام شده و در کش و قوس تبادل نظرات در هیات مدیره هستیم. تغییراتی در هیات مدیره به وجود آمد و دوستان محبت داشتند و به من گفتند کمک کنم. صحبت هایی هم در مورد مدیرعاملی انجام شده که باید ببینیم به کجا می رسد و چه اتفاقی خواهد افتاد.
عباسی در مورد اینکه آیا خودش مخالفتی با این موضوع ندارد، گفت: یکسری شرایط وجود دارد و باید ببینیم انتظارات دوستان چیست. آیا این انتظارات با شرایط فعلی می خواند یا خیر. باید نیت این باشد که بعد از این همه سال که استان اراک توانسته در لیگ برتر تیم داشته باشد، به سرنوشت تیم هایی که یک سال می آیند و دوباره سقوط می کنند دچار نشود. باید همه تلاش، کمک و همکاری کنیم.
وی در خصوص این که چه زمانی تکلیف مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک مشخص می شود، گفت: باید هر چه زودتر این مسأله را مشخص کند. هر استانی که سابقه لیگ برتر ندارند همیشه دچار کمی کش و قوس می شود. انسان تا بخواهد شمال و جنوب را پیدا کند کمی زمان می برد! باید در این هفته مشخص شود در همین هفته باید وضعیت مدیرعامل مشخص شود. کارهای زیادی مانند قرارداد بازیکنان و... انجام نشده، آنطور که من سوال کردم در حقیقت کار خاصی انجام نشده است. بدم نمی آید کمک کنم و امیدوارم بتوانم این کار را انجام بدهم.
عضو هیأت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک در خصوص این که گفته می شود بودجه این باشگاه در ابتدا رقم بالایی بوده اما به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده و به همین خاطر کادر فنی نتوانسته به خواسته خودش در نقل و انتقالات برسد، گفت: اختلاف آنقدر زیاد نیست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار