ایران اکونومیست- چه کسی گفته است که راز لاغری ژاپنی ها فقط نوشیدن چای سبز است؟ مجله دلتا شما را از فوت و فن های لاغری به سبک ژاپنی ها مطلع می کند؛ با ما همراه باشید.

واقعا تا به حال به این سؤال فکر کرده اید؟ رژیم لاغری ژاپنی ها و راز لاغری آن ها چیست؟ شاید اولین چیزی که به ذهن می رسد، چای سبز است. قطعا این نوشیدنی می تواند در شادابی، جوانی و لاغری آن ها و دیگر مردمان آسیایی و اروپایی نقش داشته باشد اما این فقط یکی از گزینه های خوشمزه است.
تا به حال برای شما پیش آمده است که به تناسب اندام و زیبایی پوست مردمان آسیایی و به خصوص چینی ها و ژاپنی ها فکر کنید؟ آن ها از چه رژیم لاغری و خوراکی هایی استفاده می کنند که هم زیبا و جوان می مانند و هم عمر طولانی تری دارند؛ مجله دلتا از این راز خبر دارد؛ با ما همراه باشید تا با رژیم لاغری مخصوص ژاپنی ها بیشتر آشنا شوید.
راز لاغری ژاپنی ها
تغذیه و ورزش دو راز اصلی برای طول عمر و تناسب اندام هستند. قطعا این دو رکن نه فقط در کشور های آسیایی بلکه در همه جای جهان اهمیت دارد؛ البته اینکه چه خوراکی هایی انتخاب می کنید یا چه نوع رژیم غذایی دارید، هم بسیار مهم است؛ بگذارید کمی خودمانی تر بپرسیم به نظر شما ژاپنی ها چی می خورند که اینقدر زیبا و مانکن مانده اند؟ با ما همچنان همراه باشید.
ژاپنی ها ماهی و چای سبز می خورند
10 درصد کل ماهی های دنیا را ژاپنی ها مصرف می کنند و غذای سنتی آن ها ماهی کباب شده، یک کاسه برنج، سبزیجات پخته، سوپ، چای سبز و میوه های خرد شده است.
وعده صبحانه خاص دارند
مهمترین و مفصل ترین وعده غذایی ژاپنی ها صبحانه است و صبحانه آن ها معمولا از مواد غذایی مثل چای سبز، برنج بخارپز، سوپ ، پنیر سویا، پیازچه، جلبک دریایی، املت یا یک تکه ماهی تشکیل شده است؛ این همه مواد مغذی و سبزیجات تازه آن ها را شاداب، جوان و لاغر نگه داشته است.
لاغری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار