مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از یکشنبه هفته آینده تا سه شنبه، دمای هوا در دامنه های البرز غربی و البرز مرکزی، سواحل غربی خزر، دامنه های زاگرس مرکزی، غرب و شمال غرب کشور 4 تا 7 درجه کاهش می یابد.

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز ، صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی پایانه های مرزی چهارگانه و شهرهای نجف، کربلا و بصره اظهار داشت: در مرز خسروی فردا آسمان نیمه ابری گاهی با وزش باد پیش بینی می شود و این شرایط روز جمعه نیز حاکم است.وی افزود: در پایانه مهران فردا آسمان نیمه ابری گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود و روز جمعه نیز آسمان مهران صاف است.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: در شلمچه آسمان فردا و جمعه صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود همچنین در بستان همین شرایط جوی طی دو روز آینده حاکم است.ضیائیان افزود: در کربلا، بصره، کاظمین و نجف طی دو روز آینده آسمان صاف خواهد بود و بیشینه دما بین 36 تا 39 درجه متغیر است.
* کاهش دما تا 7 درجه در غرب و شمال غرب کشور
وی اظهار داشت: امشب در برخی مناطق فارس، هرمزگان و ارتفاعات کرمان رگبار پراکنده باران گاهی وزش باد و رعد و برق پیش بینی می شود و در سایر مناطق کشور تا پایان هفته جوی پایدار حاکم است.
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: از اواخر وقت شنبه هفته آینده با ورود سامانه بارشی به کشور ابتدا بارش خفیف در غرب و شمال غرب داریم و روز یکشنبه با تشدید فعالیت این سامانه در دامنه های البرز غربی و البرز مرکزی، سواحل غربی خزر و دامنه های زاگرس مرکزی همچنین غرب و شمال غرب شاهد ابرناکی ، رگبار باران گاهی وزش باد، رعد و برق و کاهش دما خواهیم بود.وی افزود: از یکشنبه هفته آینده تا سه شنبه دمای هوا در مناطقی که ذکر شد 4 تا 7 درجه کاهش می یابد.
ضیائیان در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر پیش بینی می شود که این شرایط (آسمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار