مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: افرادی هستند که سابقه فوتبالی خوبی دارند و افرادی هم تحصیلکرده هستند یا سابقه مدیریت ورزشی خوبی دارند، ولی باید سؤال کرد که چرا آن ها جلو نیامده اند؟

خبرورزشی: مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: افرادی هستند که سابقه فوتبالی خوبی دارند و افرادی هم تحصیلکرده هستند یا سابقه مدیریت ورزشی خوبی دارند ولی باید سؤال کرد که چرا آنها جلو نیامده اند؟
انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی قرار است 10 اسفند برگزار شود که علی کریمی کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس، کیومرث هاشمی رئیس سابق کمیته ملی المپیک، شهاب الدین عزیزی خادم عضو سابق هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، حیدر بهاروند سرپرست فعلی فدراسیون و یک روحانی ناشناخته و بدون سابقه ورزشی به نام ستار عبدی پور برای ریاست فدراسیون کاندیدا شده اند. امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال و قائم مقام پیشین سازمان تربیت بدنی در خصوص حضور این افراد در انتخابات فدراسیون دیدگاه هایی که دارد که بخش هایی از حرف های او را در زیر می خوانیم؛
*واقعیت این است که برخی از افرادی که کاندیدا شده اند، در سرنوشت امروز یا گذشته فدراسیون تأثیرگذار بوده اند و عده ای هم هستند که نوع روش و منش مدیریت شان «شاه سلطان حسین» است و تجربه نشان داده که چطور کار می کنند. برخی هم باورشان بر این است که تجربه و مدیریت نمی تواند ملاک باشد. در صورتی که تجربه یک واقعیتی است که نمی توان آن را کتمان کرد و برخی هم دارای رزومه های خوبی هستند ولی مجمع فدراسیون از آنها بابد بپرسد در سمت های قبلی که داشته اند، چه توفیقی کسب کرده اند و چه کارهای مهمی انجام داده اند؟ آیا توانسته اند فرد مفیدی باشند؟ ضمن اینکه افکار عمومی هم افراد را به لحاظ مدیریتی بخوبی قضاوت می کنند.»
*افرادی هستند که سابقه فوتبالی خوبی دارند و افرادی هم تحصیلکرده هستند یا سابقه مدیریت ورزشی خوبی دارند ولی باید سؤال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار