باید از مدیران تئاتر و نهادهای مسوول پرسید آیا با افتضاحی که صحرا فتحی در «شب کاری» به بارآورد، بازهم قرار است با نمایش «پونز» از ۵ دی ماه دوباره روی صحنه برود؟

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - صحرا فتحی از فعالان عرصه نمایش است. وی کمپانی نمایشی بزرگی دارد که بر اساس شنیده ها وضعیت مالی مناسبی هم دارد. او رابطه کاری نزدیکی مدت ها با « مهدی کوشکی » داشت و نمایش های متعددی را همراه با او به خارج از کشور برد. به دلایل روابط متعددی که فتحی در کانادا، آلمان و آمریکا دارد، او نمایش های مختلفی را با کوشکی در اروپا و آمریکا روی صحنه برد. البته در مورد فتحی چون خانواده اش در ایران زندگی نمی کنند، شبهاتی وجود دارد که به یک گروه سیاسی در خارج از کشور سمپاتیک هستند. سئوالی که در همین مجال مطرح است و فتحی فرصت پاسخگویی در مورد این شائبه را دارد. البته سئوالات در مورد فعالیت های فتحی در خارج از کشور بسیار فراوان است و مهمترین پرسش این است که هزینه سفر یک گروه تئاتری برای سه الی پنج اجرا در خارج از کشور آیا از نظر مالی مقرون به صرفه است؟ همکاری فتحی، کوشکی و محمد قدس در اجراهای خارج از کشور ادامه پیدا کرد تا اینکه او همکاری هایش را ناگهان با مهدی کوشکی قطع کرد و قصه شب کاری فتحی آغاز شد.
فتحی در دوره جدید فعالیت هایش در خلأ همکاری و همیاری کوشکی نمایشی را با عنوان شب کاری در کانادا روی صحنه برد که حواشی فراوانی برایش در پی داشت. این نمایش در تهران با عنوان ماربازی در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برد. در نسخه اولیه شب کاری احسان کرمی و بهنوش بختیاری بازی می کردند و در نمایشی که در تهران روی صحنه رفت کامبیز دیرباز و بهاره رهنما ایفای نقش می کردند. نمایش چند بار در کانادا روی صحنه رفت.
میثم احمدی (تهیه کننده مری پاپینز) که از نزدیکان حسین پارسایی است به صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار