مجری و کارگردان «خندوانه» اعلام کرد که ما و تلویزیون قصد ساخت خندوانه را داریم. باید موضوعات زیادی در کنار هم قرار بگیرند.

به گزارش مشرق،  "خندوانه" آخرین بار شانزدهم فروردین ماه در ایستگاه ششم به پایان رسید و شایعاتی از عدم تولید دوباره و حتی بازگشت رامبد جوان مجری و کارگردان این برنامه تلویزیونی به کشور در فضای مجازی دست به دست شد که رامبد جوان در گفت وگویی با در همان روزها به این شایعات پایان داد و گفت: این شایعات بی اساس و بی مبنایند و این مطالب مهاجرت و ساخته نشدن «خندوانه» هفتم هم به دنبال موج سازی های عوام فریبی دیگر است. چرا این فرض به وجود آمده که ما مهاجرت کردیم و دیگر هم «خندوانه» نمی سازیم؟
قرار بود بعد از محرم و صفر "خندوانه" شروع شود و حتی این روزها ماجرای بازگشت دورهمی هم به میان آمده است. علی اکبر کاظمی قائم مقام شبکه نسیم اعلام کرده است که تلویزیون «خندوانه» را حفظ می کند و پخش «دورهمی» قطعی نیست. البته سیدمصطفی احمدی تهیه کننده برنامه "دورهمی" گفته بود که اوایل آذرماه به آنتن برمی گردند اما قائم مقام شبکه چیز دیگری می گوید.
او به این نکته اشاره کرد که مجموعه ای از عوامل وجود دارند که باعث شده است حتمی بودن ساخت و پخش مجموعه «دورهمی» محقق نشود و ما نه می توانیم بگوییم این مجموعه پخش می شود و نه می توان گفت پخش نمی شود! تا الان هیچ چیز قطعی نیست و هرگاه نتیجه قطعی حاصل شد، اعلام خواهیم کرد.
اما درباره "خندوانه" گفته شد که یکی از برندهای تلویزیون است. تلویزیون برندهایش را از بین نمی برد بلکه آنها را پرورش می دهد. مواظبت و همراهی می کند که از بین نروند. «خندوانه» از جمله برندهایی است که حتماً تلویزیون آن را حفظ خواهد کرد اما هر گاه زمان آن برسد تولید می شود.
رامبد جوان در گفت وگویی با در پاسخ به آخرین خبرها از شروع این برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار