دستگیری همه اعضای باند ربایندگان باران شیخی/ باران به اراک بازگشت

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۲
به گزارش خبرنگار مهر ، سردار کیومرث عزیزی صبح پنجشنبه با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در ارتباط با این آدم ربایی، تمام اعضای باند مذکور که شامل پنج نفر بودند، در روند اجرای اقدامات پلیسی دستگیر شدند و این افراد مرتکب جرایم دیگری نیز هستند. فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: در مدتی که پلیس به دنبال یافتن آدم ربایان و رهایی باران بود، با اقدامات تخصصی، استفاده از ظرفیت بزرگان و ریش سفیدان محلی و هدایت خانواده باران، پیگیری این پرونده را با جدیت دنبال کرد. گفتنی است، ظهر بیست و چهارم فروردین ماه سال جاری در پی اعلام گزارشی به پلیس استان مبنی بر گم شدن دختر بچه ای ۸ ساله به نام باران شیخی در شهر مهاجران، تحقیقات پلیس آغاز و سرانجام پس از ۲۴ روز، صبح ۱۸ اردیبهشت ماه، مخفیگاه آدم ربایان در منطقه گلشهر چابهار شناسایی گردید که دستگیر شدند و باران صحیح و سالم از چنگال آنها رهایی یافت.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار کیومرث عزیزی صبح پنجشنبه در حاشیه بازگشت باران شیخی، دختربچه ربوده شده به اراک، با اعلام خبر فوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ارتباط با این آدم ربایی، تمام اعضای باند مذکور که شامل پنج نفر بودند، در روند اجرای اقدامات پلیسی دستگیر شدند و این افراد مرتکب جرایم دیگری نیز هستند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به انتقال باران توسط ربایندگان به سیستان و بلوچستان، افزود: در مدتی که پلیس به دنبال سرنخی از آدم ربایان و رهایی باران بود، با اقدامات تخصصی، استفاده از ظرفیت بزرگان و ریش سفیدان محلی و هدایت خانواده باران، پیگیری این پرونده را دنبال کرد.
عزیزی بیان کرد: در این رابطه با توجه به انتقال باران به سیستان و بلوچستان و اعزام تعدادی از نیروی های پلیس استان مرکزی به سیستان، همکاری پلیس دو استان برای یافتن سرنخ از آدم ربایان آغاز شد که در مراحل اولیه چهار نفر از مجرمان این پرونده دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان ساخت: بخشی از اطلاعاتی که در این پرونده به دست آمد، در جریان ارتباط ربایندگان با خانواده باران حاصل شد که در نهایت نیز نتیجه مطلوب را در پی داشت و آدم ربایان به هدف خود برای باج گرفتن نرسیدند.
وی تصریح کرد: اعضای این باند آدم ربایی که به دام قانون افتاده اند ، مرتکب جرایم مهم دیگری نیز هستند که پس از رسیدگی به آن جرایم در استان سیستان و بلوچستان، به منظور رسیدگی به پرونده آدم ربایی باران به استان مرکزی منتقل خواهند شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در جریان اقدامات پلیس برای یافتن و رهایی باران از دست آدم ربایان، اولویت نجات این دختربچه بود که به سبب ...