نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای پاسخ به چگونگی برخورد این وزارت خانه با برخی ناهنجاری ها در عرصه هنر در مجلس خبر داد.

به گزارش مشرق، این روزها هنرمندان روی فرش قرمز با لباس های آنچنانی و نامتعارف، خودنمایی می کنند و دیگر خبری از نمایش قدرت هنری شان جلوی دوربین نیست، فرش قرمزی که گاه و بی گاه به بهانه های مختلف فلان جشنواره خصوصی و فیلم خاص فلان کارگردان و بازیگر اتفاق می افتد و عکاسان اینستاگرامی هم در صحنه حضور دارند؛ یک عکسی شکار می شود و صفحات مجازی را معطوف به خودش می کند.
امروز فارغ از اظهارنظرهای غیرتخصصی، سلبریتی ها موجی جدید از جنس خودنمایی با لباس و آرایش نامتعارف را در دستور کار خودشان قرار داده اند تا از این طریق به چشم مخاطب بیایند. این پدیده شوم سلبریتی ها سوغات شوم شبکه های اجتماعی و البته سینمای غرب است که هر از چند گاهی یک رفتار عجیب و غریب را به منصه ظهور می رساند؛ یک جایی جان یک طلبه را می گیرد، یک جایی اذهان عمومی را مشوش می کند و جایی هم باعث ترویج فساد در جامعه می شود.
بعد از انتشار عکسی مربوط به یکی از چهره های معروف سینما و تلویزیون، انتقادات فراوانی به این رویه حضور بازیگران زن در اکران های خصوصی انجام شد و رسانه ها خواستار پاسخگویی وزیر ارشاد به این نوع رفتارهای هنجارشکنانه شدند اما هیچ پاسخی از سوی وزارت ارشاد اتفاق نیفتاد و فقط به یک گزارش خبری و رسانه ای تلویزیونی ها بسنده شد.
اخباری مبنی بر این که قرار است عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مجلس برود و در این باره پاسخ های لازم را بدهد، منتشر شده است.
حجت الاسلام احمد سالک نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره این موضوع، گفت: نقش اساسی خانم ها در انقلاب اسلامی نقش بسیار بلند و بزرگی است هم قبل انقلاب و هم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار