معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی شریف آخرین وضعیت ساخت و بهره برداری از پارکینگ طبقاتی این دانشگاه را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر سید فرشاد فاطمی معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی شریف به تاریخچه پارکینگ اشاره کرد و گفت: با توجه به توافقی که سال 90 بین دانشگاه صنعتی شریف و شهرداری منطقه 2 منعقد شد قرار بود زمینی جهت احداث پارکینگ به مدت 30 سال و با گنجایش 500 خودرو به صورت اجاره در اختیار شهرداری قرار بگیرد و در قبال آن مبلغی را به دانشگاه پرداخت نماید.
معاون اداری و مالی دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: قرارداد مذکور با همان کیفیت توسط یک پیمانکار از سوی شهرداری کلید خورد و کار گودبرداری در اسفند سال 90 آغاز شد و گودی به عمق 12 متر انجام شد اما ادامه کار به دلیل مشکلات مالی و عدم تامین بودجه ازسوی شهرداری در سال بعد متوقف گردید.
وی افزود: پس از چند سال که این گود رها شده بود و در یک مقطع خاک ناشی از گودبرداری از پروژه دیگری از سوی شهرداری بخشی از گود را پر کرد و با گذشت بیش از 8 سال از شروع گودبرداری عملا گود در شرایط نا ایمن قرار داشت.
دکتر فاطمی گفت: سرانجام از زمستان سال 97 به صورت جدی پیگیر قضیه شدیم و به کمک مهندس غلامرضا بهاری یکی از فارغ التحصیلان و خیرین دانشگاه پروژه پارکینگ مجددا کلید خورد و مطالعات اولیه شروع شد. در طرح حاضر بجای 500 خودرو، گنجایش این پارکینگ به 1000 خورو افزایش یافت و طرح ساخت پارکینگ 5 طبقه هوشمند رقم خورد.
وی افزود: برای اجرای این طرح می بایست ابتدا قرارداد قبلی ما با شهرداری تعیین تکلیف می شد، لذا یک موافقت نامه با شهرداری منطقه 2 امضا شد و به دلیل ملاحظات ویژه اجرایی شدن موافقت نامه منوط به تایید شهردار تهران گردید و با دستور شهردار تهران طرح پارکینگ به کمسیون ماده 5 ارجاع شد. به این ترتیب مسیر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار