به نظر می رسد HTC از مدتی پیش کار روی نوعی هدفون توگوشی مشکی را آغاز کرده است که دیدنش ما را به یاد ایرپادز اپل می اندازد.

HTC که سال ها پیش شرکتی بسیار محبوب بود و جدیدترین فناوری های روز را در قالب گوشی های هوشمند پرچم دار ارائه می داد، امروزه رنگ و بویی از آن غول دنیای فناوری ندارد. بااین حال، این شرکت همچنان تلاش می کند به تولید محصولات جدید ادامه دهد و روی حوزه ی واقعیت مجازی به طورویژه تمرکز کند. گفته می شود این شرکت روی گوشی 5G کار می کند و عرضه ی آن را برای امسال برنامه ریزی کرده است. برخی رسانه ها نیز از احتمال ساخت مدل جدید گوشی های سری دیزایر برای بازار میان رده ها خبر می دهند.
براساس شایعه های جدید، اچ تی سی قصد دارد در آینده ای نزدیک هدفون توگوشی جدیدی با نام یو ایِر (HTC U Ear) معرفی و روانه ی بازار کند که همچون نسخه ی مشکی رنگ ایرپادز اپل به نظر می رسد. تصاویر منتسب به هدفون جدید HTC به لطف ثبت شدن این محصول در وب سایت نهادهای رگولاتوری ایالات متحده ی آمریکا و تایوان فاش شده اند. نخستین بار خبر احتمال معرفی قریب الوقوع اچ تی سی U Ear ازطریق خبرگزاری اندرویدپلیس منتشر شد. نام U Ear برای این هدفون منطقی به نظر می رسد؛ زیرا اچ تی سی پیش تر محصولات دیگری روانه ی بازار کرده است که در نام آن ها حرف U به چشم می خورد.
همان طورکه اشاره کردیم، زبان طراحی ایرباد U Ear تا حد زیادی به ایرپادز اپل شبیه است. بدین ترتیب، U Ear بدنه ای از جنس پلاستیک براق دارد و قسمت سَری آن به شکل منحنی درآمده است. به علاوه، بخش پایینی ایرباد که در نقش دسته برای آن ظاهر می شود، به سمت پایین کشیده شده است. بااین حال، به نظر می رسد هدفون U Ear دو تفاوت مهم با ایرپادز دارد: ۱. پین های شارژ محصول به جای بخش پایینی در بخش بخش جلویی آن جای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری