معاون بنیاد شهید: مبالغی که به عنوان بودجه برای بنیاد شهید در نظر گرفته می شود، با توجه به حجم بسیار بالای فعالیت های این نهاد کافی نیستند و اولویت ما رسیدگی به شرایط بودجه ای این نهاد است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از ایثار، ملک محمد نجفی در دومین روز از همایش مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران که به صورت ویدئوکنفرانس در مجتمع فرهنگی اقامتی ایثار در حال برگزاری است، سیاست و راهبرد کنونی بنیاد شهید و امور ایثارگران را رسیدگی به موضوع بودجه این مجموعه عنوان کرد و افزود: تأمین منابع برای پرداخت مطالبات ایثارگران عزیز مهمترین موضوعی بود که در شروع کار از سوی آقای اوحدی به ما اعلام شد.
وی افزود: بر همین اساس تلاشی شبانه روزی تمام اجزای معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد و با محوریت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شد و ایشان در ابتدای کار به ما اعلام کرد که مجوز تأمین منابع از سوی دولت دریافت شده است. در شرایط کنونی تأمین این منابع کار بسیار سختی بود، اما خوشبختانه این موضوع به سرانجام خوبی رسید و برنامه اولیه مبنی بر تأمین منابع به نتیجه رسید. به ثمر رسیدن این موضوع جز یاری شهدای گرانقدر ممکن نبود، زیرا در مراحلی از کار با مشکلاتی اساسی روبرو می شدیم و برطرف شدن این مسائل جز با مدد شهدا امکان پذیر نبود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: اتفاقی که در مدتی کم برای تهیه منابع لازم جهت پرداخت مطالبات ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران رخ داده کم سابقه و یا بی سابقه بوده است.
نجفی در خصوص موضوع بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیح داد: متأسفانه مبالغی که به عنوان بودجه برای بنیاد شهید و امور ایثارگران در نظر گرفته می شود، با توجه به حجم بسیار بالای فعالیت ها و خدمات این نهاد کافی نیست. در سال جاری برنامه ما اصلاح پایه های بودجه ای این مجموعه است و بر همین اساس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار