صحبتهای مهم کالدرون از دیدارش با برانکو تا حضور در عزاداری محرم

برنا نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:می دانیم که صنعت نفت تیم خوبی است و برای ما هر بازی فینال است و فینال را باید ببریم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز در جمع خبرنگاران پیرامون آخرین وضعیت تیم و بازی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ما چند بازیکن در تیم ملی داریم که دو نفر از آن ها برگشتند. امروز هم کمی در تمرینات شرکت می کنند. فردا دوباره تمرین می کنیم. بقیه بازیکنان فردا برمی گردند. شرایط تیم خوب است. یک بازی دوستانه مقابل سایپا کردیم. در مجموع راضی هستم. می دانیم که صنعت نفت تیم خوبی است و برای ما هر بازی فینال است و فینال را باید ببریم. بعد از بازی مقابل تراکتور باید این بازی را حتما ببریم.
کالدرون درباره دیدارش با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق این تیم در حاشیه اجلاس مربیان برتر آسیا هم بیان کرد: مثل همه مربیان دیگر در مورد فوتبال صحبت کردیم. با برانکو هم در این مورد صحبت هایی داشتم. من از ایشان درباره فوتبال ایران پرسیدم و او هم از من درباره فوتبال در کشورهای عربی سوال کرد. او مربی خیلی خوبی است و صحبت دوستانه ای با هم داشتیم. من نیازی به صحبت درباره دربی با برانکو نداشتم. با توجه به تجربه ام دربی را می شناسم و این بازی در همه کشورها مثل هم است.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا با برانکو درباره مسائل مالی هم صحبت کرده است یا خیر، گفت: نه. ما فقط درباره فوتبال صحبت کردیم.
مربی آرژانتینی درباره خرید بازیکن جدید هم توضیح داد: ما الان نمی توانیم بازیکن جدیدی جذب کنیم. با همین بازیکنان باید کار را ادامه بدهیم. من فقط به مهره هایی که دارم فکر می کنم. جونیور هم در حال آماده شدن است و مقابل سایپا هم خوب بازی کرد.
سرمربی پرسپولیس درباره حواشی اطراف بیرانوند هم بیان کرد: من به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار