سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه نیروهای سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور محدود است، گفت: از مردم تقاضا داریم که اگر با مواردی نظیر گرانفروشی رو به رو شدند، از طریق سامانه ۱۳۵ اعلام شکایت و تخلف کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به شکایت آن ها رسیدگی شود.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه نیروهای سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور محدود است، گفت: از مردم تقاضا داریم که اگر با مواردی نظیر گرانفروشی رو به رو شدند، از طریق سامانه ۱۳۵ اعلام شکایت و تخلف کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به شکایت آن ها رسیدگی شود.
 به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، پیرامون مسائلی مانند گرانفروشی و بازرسی ها، اظهار کرد: محور اصلی این بازرسی ها طبق اولویت های اصلی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است. ما در سازمان تعزیرات حکومتی طبق انتظاراتی که هموطنانمان از ما دارند به حوزه هایی که عمومیت بیشتری دارند ورود کردیم.
وی ادامه داد: در سیاست های جدید، آن کالاهایی را که مردم بیشتر مصرف دارند و قاعدتا تخلفات هم در آن حوزه نیز بیشتر است ورود کردیم و گشت های مشترک را در اولویت کارهای خود قرار دادیم. ضمن اینکه %۱۰۰ گشت های ما در سراسر کشور فعال شدند، قبلا با توجه به اینکه شرایط مهیا نبود این گشت ها نیز از کارایی خود فاصله گرفته بودند. ما با همکاری سازمان ها و نهادهای مربوط قصد آن را داریم تا یک سری حداقل ها را در بازار ایجاد کنیم.
سخنگوی سازمان تعزیرات در رابطه با چگونگی اعلام شکایت از طرف مردم و نحوه نظارت بر کیفیت اجناس نیز گفت: بحث نظارت بر کیفیت کالاها بر عهده سازمان استاندارد است. آنها باید معیارهایی را که در رابطه با وزن و کیفیت کالاها که بر روی محصول درج می شود را به همان صورت به مشتری تحویل دهند.
رایگانی افزود: مردم برای این شکایت ها می توانند از دو طریق اقدام کنند؛ اول از طریق مراجعه به سامانه ۱۲۴ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار