اجرای ۲۰۰ پروژه تاسیسات گردشگری تا پایان دولت دوزادهم در گیلان

شبستان یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۷
امیرانتخابی گفت: ۲۰۰ پروژه تاسیسات گردشگری با حجم سرمایه گذاری یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در سطح استان داریم که تا پایان دولت دوازدهم به اتمام می رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ماسال، « شهرود امیرانتخابی » امشب(29اردیبهشت) در آیین افتتاح هتل رویال ماسال اظهار کرد: شهرستان ماسال از وضعیت خوبی در زمینه صنعت گردشگری برخوردار است.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با بیان اینکه ماسال در ایام نوروز رتبه هفتم را در استان کسب کرد، افزود: با توجه به زیرساخت های گردشگری و تاسیسات اقامتی که در این شهرستان وجود دارد و تحولات جدیدی که در زیرساخت های این شهرستان اتفاق می افتد، گردشگران راغب می شوند در این شهرستان سرمایه گذاری کنند.
وی با بیان اینکه مسئله اقامتی ، اشتغالزایی را هم به دنبال دارد، گفت: موضوع سرمایه گذاری در شهرستان و جذب سرمایه گذاران باید با حمایت مسئولان ادامه پیدا کند.
امیرانتخابی تصریح کرد: دفاتر خدماتی مسافرتی که در شهرستان ماسال فعالیت می کنند، برنامه ریزی لازم را داشته باشند و بیشترین تمرکزشان را برای ورودی به شهرستان حفظ کنند، مناطق ییلاقی و گردشگری ماسال را باید خوب پرزنت کنند تا گردشگران را به این سمت بیاورند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان خاطرنشان کرد: 200 پروژه تاسیسات گردشگری با حجم سرمایه گذاری یک هزار و 200 میلیارد تومان در سطح استان داریم که تا پایان دولت دوازدهم به اتمام می رسد.
وی با اشاره به اینکه سهم ماسال در این زمینه قابل توجه است و باید تداوم پیدا کند تا اتفاقات خوبی در شهرستان رقم بخورد، اظهار کرد: اکنون در موقعیتی هستیم که نباید انتظاری از دولت و اعتباراتش داشته باشیم.
امیرانتخابی افزود: اجماع نظری که در زمینه صنعت گردشگری وجود دارد پس از چهل سال از انقلاب اسلامی به دلیل اینکه صنعت نفت دیگر ...

سرخط اخبار