مردم انقلابی ایران با راهپیمایی در شهرهای مختلف و اعلام انزجار از آشوبگران، صف خود را جدا کردند.

به گزارش مشرق ، مردم انقلابی ایران اسلامی امروز در شهرهای مختلف با راهپیمایی پرشور ضمن اعلام انزجار از آشوبگران، صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.
شیرازی ها طومار آشوبگران را درهم پیچیدند
مردم حزب اللهی و ولایتمدار شیراز صبح امروز در مراسم راهپیمایی به منظور محکومیت جنایات اخیر عناصر فرصت طلب و ضدانقلاب که با ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال عمومی و خصوصی قصد و سعی در ناامنی شیراز داشتند، شرکت کردند.
دانلود
ندای «مرگ بر فتنه گر» از «شهر شهیدان» برخاست
اصفهانی ها که در روزهای اخیر شاهد آشوب و اغتشاش دست نشانده های استکبار جهانی و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در شهر خود بودند، یک صدا فریاد «مرگ بر فتنه گر» سر دادند تا نشان دهند اغتشاشگر و آشوبگر، معاند و منافق جایی در شهر شهیدان ندارند.
دانلود
راهپیمایی باشکوه شیعه و سنی در پایتخت وحدت
مردم بصیر، آگاه و ولایتمدار زاهدان با سردادن شعارهای مرگ بر آشوبگر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و... امروز راهپیمایی کردند تا با اعلام برائت از اغتشاشگران انزجارشان را از اقدامات اخیر آشوبگران اعلام و از امنیت و اقتدار کشور حمایت کنند.
دانلود
راهپیمایی باشکوه مردم کرج علیه اغتشاشگران
مردم ایران کوچک، کرج، در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران و اشرار در حرکتی خودجوش از میدان شهدا به سمت امامزاده حسن(ع) و سپس به سمت مصلای کرج راهپیمایی کردند.
دانلود
حضور باشکوه مردم دیار حافظان قرآن در راهپیمایی علیه آشوبگران
مردم غیور و شهیدپرور شهرستان اسلام شهر امروز با حضور حداکثری خود در راهپیمایی علیه آشوبگران و ضدانقلابیون با سردادن فریادهای "مرگ بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار