فیلم بین ستاره ای یا Interstellar فیلمی حماسی علمی–تخیلی به کارگردانی کریستوفر نولان است. متیو مک کانهی، ان هتوی، جسیکا چستین و مایکل کین در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

به گزارش ایمنا ، میان ستاره ای یکی از شاهکارهای کریستوفر نولان است که در عین تخیلی بودن، به جنبه علمی فیلم بسیار اهمیت داده است.
معرفی فیلم interstellar
فیلم interstellar یا میان ستاره ای در ژانر علمی تخیلی، درام و ماجراجویی در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. Interstellar فیلمی به کارگردانی کریستوفر نولان است. کریستوفر نولان یکی از فیلمنامه نویسان و تهیه کنندگان این فیلم نیز هست. کیپ استیون تورن فیزیکدان سرشناس آمریکایی و متخصص اخترفیزیک و فیزیک گرانش مشاور علمی این فیلم است.
در هشتاد و هفتمین دوره جوایز اسکار این فیلم نامزد دریافت ۵ جایزه بهترین جلوه های ویژه، بهترین طراحی صحنه، بهترین میکس صدا، بهترین تدوین صدا و بهترین موسیقی فیلم شد و از این بین موفق به دریافت جایزه بهترین جلوه های ویژه شد.
هانس زیمر که در سه گانه شوالیه تاریکی با نولان همکاری کرده بود، مسئولیت تولید موسیقی این فیلم را نیز برعهده داشت.
منتقدان بیشتر صحت علمی فیلم، موسیقی متن، جلوه های ویژه و بازی متیو مک کانهی ، ان هتوی و مکنزی فوی را تحسین کرده اند. بین ستاره ای همچنین برنده چند جایزه دیگر برای جلوه های ویژه، فیلمبرداری و موسیقی فیلم شده است.
تیزر فیلم interstellar
لینک های دانلود با کیفیت تیزر (فیلترشکن): http://www.hd-trailers.net/movie/interstellar/
داستان فیلم interstellar
در آینده کرۀ زمین به علت تغییرات جوی محصولات کشاورزی رو به نابودی است و هر روز محصولات بیشتری نابود می شود. کوپر خلبان پیشین ناسا که حالا کشاورز شده به همراه پدر زن، پسر جوان و دختر ۱۰ ساله اش در یک مزرعه زندگی می کنند. مورفی، دختر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار