سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در مورد بازی با استقلال هم چیزی به ما نگفته اند و اگر قرار باشد فردا هم بازی کنیم این کار را انجام می دهیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام در گفت و گو با رادیو تهران در خصوص آخرین وضعیت فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به نیازهایی که داشتیم، بازیکنان مد نظرمان را جذب کردیم، اگر چه در نیم فصل دوم جذب بازیکن خیلی سخت است ولی سعی کردیم با برخی بازیکنان به توافق برسیم و فکر می کنم تا حدودی موفق عمل کردیم. در این بین از آذری و شخص محمدی تشکر می کنم که زحمت کشیدند تا شرایط فولاد را بهتر کنیم و زحمات مردمی که حامی تیم هستند جبران کنیم.
وی در خصوص جذب پاتوسی و پیوستن وی به فولاد گفت: با توجه به کیفیتی که او از خودش در لیگ ایران نشان داد و در آن پست به دنبال جذب بازیکن بودیم تصمیم گرفتیم پاتوسی را به خدمت بگیریم و با باشگاهی که تحت قرارداد بود صحبت کردیم و این بازیکن را به خدمت گرفتیم. امیدوارم پاتوسی دوباره ثابت کند بازیکن با کیفیتی است و نشان دهد بی دلیل نبود که همه تیم ها به دنبال او بودند.
سرمربی فولاد در خصوص زمان برگزاری دیدار فولاد و استقلال گفت: ما امسال کلا تحت فشار بودیم، مثلا جمعه با نفت مسجد سلیمان و دوشنبه بعد با پرسپولیس در فاصله چند روزبازی کردیم. در نیم فصل دوم قطعا برنامه به همین شکل است که امیدوارم با توجه به حضور برخی تیم ها در آسیا آنها ضربه نخوردند. بازیکنان ما مثل بازیکنان لیگ انگلیس نیستند که بتوانند هر 3 روز یکبار بازی کنند.
وی ادامه داد: امیدوارم بازی ها به شکلی پیش برود که پایان خوبی داشته باشد. در مورد بازی با استقلال هم چیزی به ما نگفته اند و اگر قرار باشد فردا هم بازی کنیم این کار را انجام می دهیم. آن زمان 3 بازیکن ما در تیم امید بودند و 2 خارجی ما در تعطیلات کریسمس بودند و به همین دلیل مخالف بازی با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار