تولیدات نساجی یزد با برند ترکیه در بازار عرضه می شود/ ارائه ضمانت 3 میلیارد تومانی برای صنایع کوچک

ایلنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی یزد از عرضه محصولات تولیدی نساجی یزد با برند های ترک و خارجی خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد دهقان با اشاره به دستاوردهای شرکت شهرک های صنعتی استان یزد در راستای حمایت از تولید و توسعه اقتصادی یزد، اظهار داشت: ایجاد زمینه لازم برای ارتقای خدمات و توسعه صنعتی از جمله اولویت های شرکت شهرک های صنعتی در استان یزد است.
وی با اشاره به وضعیت برخی صنایع و کیفیت خوب محصولات تولیدی بیان داشت: تولیدات نساجی یزد با برند ترکیه در بازار عرضه می شود زیرا مصرف کننده اینگونه می خواهد و تولید کننده ها علی رغم میل باطنی خود و برای حفظ بازار داخل مجبور به این کار هستند.
وی در خصوص دیگر فعالیت های حمایتی این مجموعه ادامه داد: راه اندازی مرکز فناوری و کسب و کار را از جمله اقدامات انجام شده از سوی شرکت شهرک های صنعتی استان در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط دانست و افزود: نهادینه شدن فرهنگ استفاده از مشاوران تخصصی ویژه مدیران صنایع مهمترین هدف برای راه اندازی این مرکز در استان یزد است.
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی یزد کمک به رفع نیاز صنایع و توسعه نوآوری در این حوزه را ضروری دانست و گفت: ارتقای فناوری مستلزم ایجاد تنوع و خلاقیت در تولید است که ما سعی کردیم با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی این مهم را در استان یزد محقق سازیم.
وی کمک به توسعه بازار را از دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار عنوان و تصریح کرد: برگزاری دوره های آموزشی، نیازسنجی مستمر آموزشی، برگزاری تورهای صنعتی، حمایت از پایان نامه های دانشگاهی مرتبط با توسعه صنعتی و اقتصادی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و برگزاری استارت آپ ...

سرخط اخبار