بنزین با کارت جایگاه به۱۵لیترکاهش می یابد

تابناک چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۱
سخنگوی دولت گفت: گام بعدی کاهش سهمیه بنزین بدون کارت سوخت است، که الان ۳۰ لیتر است و بعداً ۱۵ لیتر می شود.

به گزارش تابناک کردستان ، علی ربیعی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت، اظهار کرد: از همه واعظان که مسائل عاشورا را تبیین دادند، تشکر می کنیم.
وی در خصوص حادثه روز گذشته در کربلای معلی، گفت: هیچ ایرانی در حادثه کربلا فوت نکرده است. همچنین از مردم و کارگزاران حج عربستان که برای برگزاری مراسم حج انجام شد تشکر می کنیم.
سخنگوی دولت تصریح کرد: در جلسه سران قوا اولاً اوضاع اقتصادی کشور مورد بحث قرار گرفت و موضوعات منطقه، وضعیت برجام و گام سوم و مبارزه علنی و شفاف با فساد از دیگر موضوعات بود.
وی گفت: تولیدات کشاورزی مقرون به صرفه می شود، تا برای روستا ها امکان مهاجرت معکوس را شاهد باشیم.
ربیعی با اشاره به حضور زنان در ورزشگاه ها افزود: اعتقاد به یک گام به پیش یک گام به پشت نداریم و اعتقاد به حضور زنان برای کسب جایگاه های اجتماعی را داریم.
وی اظهار کرد: برای دیدار های ملی قرار شده خانم ها بتوانند در ورزشگاه ها حضور یابند و شرایط یه سمتی می رود که در لیگ هم این اتفاق بیفتد، باید نگرانی ها در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها رفع شود.
سخنگوی دولت گفت: اخراج بولتون از کاخ سفید مسئله داخلی آمریکاست و ما نسبت به آن نظری نداریم. او یکی از نماد های تندروی و سیاست های ضد ایرانی بوده است.
وی افزود: سازمان منافقین که از خشن ترین گروه های تروریستی است در این مدت همکار و در کنار بولتون بود.
ربیعی در مورد کارت های سوخت اظهار کرد: گام بعدی کاهش سهمیه بنزین بدون کارت سوخت است، که الان ۳۰ لیتر است و بعداً ۱۵ لیتر می شود.
تابناک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار