اهالی روستا برای جلوگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره انتقال اقدام به انسداد محورهای ورودی کردند و به ویژه جوانان برای جلوگیری از تردد روستا به صورت شیفتی مراقب هستند چرا که معتقدند بیشتر ساکنان روستاها افراد مسن هستند و هر ورود و خروجی سلامت پدربزرگ ها و مادربزرگ ها را بیشتر تهدید می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، از روزهای ابتدایی اسفند بحث شیوع ویروس کرونا در استان قوت گرفت، در روزهای ابتدایی شاید کمتر کسی این موضوع را جدی گرفت ولی به تدریج با افزایش تعداد مبتلایان و به دنبال آن بالا رفتن تعداد جان باختگان این موضوع نگرانی هایی به دنبال داشت به طوری که با تاکید بر در خانه ماندن کمتر کسی در اماکن عمومی حاضر می شد.
این روزها که بیش از یک ماه از شیوع این مهمان ناخوانده می گذرد یا کسی در خیابان ها و معابر عمومی نیست اگر هست هم مطمئنا به ماسک و ودستکش و لوازم ضدعفونی مجهز است.
شرایط استان مازندران متفاوت از سایر استان ها بوده، چراکه باوجود اینکه تاکید شده وارد شمال نشوند با نخستین اعلام تعطیلی برخی کوله بار سفر را بستند و راهی این دیار سبز شدند که به طور حتم روستاها یکی از مقاصد سفر بوده؛ چرا که در سال های اخیر بحث بوم گردی مطرح شده و گردشگران بسیاری با جذابیت های روستاهای استان آشنا شدند.
از این مسائل بگذریم در سال های قبل با رونق ساخت و ساز و خرید زمین ها توسط خوش نشینان ویلاهایی توسط خوش نشینان ساخته شده بود و الان زمانی است که دود آن به چشم خود آنان رفت.
اهالی روستاها برای جلوگیری از شیوع کرونا و قطع زنجیره انتقال اقدام به انسداد محورهای ورودی کردند و به ویژه جوانان برای جلوگیری از تردد روستا به صورت شیفتی مراقب هستند.
باتوجه به اینکه بیشتر ساکنان روستاها افراد مسن هستند تاکید بر رعایت مسال بهداشتی و قرنطینه ای است تا بتوانیم از این مشکل نیز به سلامت عبور کنیم در این زمینه جوانان روستا با دادن کشیک های شبانه و جلوگیری از ترددهای غیرضروری و ورود افراد غیربومی سعی کردند تا با این مهمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار