عطش وحشتناک دختران ایرانی برای جراحی زیبایی

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۷
«سال نو چهره نو» یا «سال نو سایز نو» شعار تبلیغاتی کلینیک های زیبایی است که با نگاهی گذرا به سطح شهر و دیدن چهره های تکراری، بینی های سربالا، لب ها و گونه های پروتز شده دختران و زنان جوان و حالا پسران و مردان جوان، می توان میزان موفقیت این شعارهای تبلیغاتی را دریافت.

جوان آنلاین: «سال نو چهره نو» یا «سال نو سایز نو» شعار تبلیغاتی کلینیک های زیبایی است که با نگاهی گذرا به سطح شهر و دیدن چهره های تکراری، بینی های سربالا، لب ها و گونه های پروتز شده دختران و زنان جوان و حالا پسران و مردان جوان، می توان میزان موفقیت این شعارهای تبلیغاتی را دریافت.
جالب تر از همه آنکه تا این حد تلاش برای بینی عروسکی و گونه های برجسته انگار تنها مخصوص به ما ایرانیان است تا بدانجا که به گفته عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آمار و ارقام نشان می دهد، میزان جراحی های زیبایی در ایران ۲۰ تا ۳۰ برابر کشورهای اروپایی است و میزان مصرف لوازم آرایشی نیز در کشورمان ۶۰ تا ۷۰ برابر دنیا!
اما اگر شما هم به دنبال ریشه های این توهم خود زشت پنداری می گردید، کافی است کنترل تلویزیون را در دست بگیرید و برای لحظاتی بیننده برنامه های رسانه ملی باشید تا دستتان بیاید دلیل اقبال مردم کشورمان به جراحی های زیبایی و استفاده از لوازم آرایش چیست.
«آیا شما هم به واسطه ریزش موی سرتان اعتماد به نفس خود را از دست داده اید؟.» «آیا شما هم به خاطر اضافه وزنتان از حضور در جمع دوستانتان خجالت می کشید؟» ای ...

[ مشاهده متن کامل عطش وحشتناک دختران ایرانی برای جراحی زیبایی برترینها ]