امام جمعه تکاب گفت: غدیر متعلق به همه مسلمانان است و محور وحدت امت اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت الاسلام والمسلمین عیسی برادری در جلسه ی ستاد بنیاد غدیر شهرستان تکاب، ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و لزوم گرامی داشت این دهه اظهار داشت : غدیر متعلق به همه مسلمانان است و محور وحدت امت اسلامی است.
وی به اهمیت فضای مجازی در شرایط کنونی جامعه اشاره نموده و گفت : در ایام دهه امات و ولایت ، استفاده از پتانسیل فضای مجازی لازم است ، زیرا بسیاری از برنامه ها به خاطر شرایط کرونا محدودیت داشته و می توان از طریق فضای مجازی برنامه ها را پیش برد.
امام جمعه تکاب افزود: کسی حق ندارد با جهل یا اطلاعات ناقص، مطالب اختلافی در خصوص ولایت و غدیر منتشر کند.
برادری با اشاره به اینکه بسیاری از راویان واقعه غدیر از بزرگان اهل سنت هستند تصریح کرد:روحانیون شیعه و سنی تکاب نیز محافل علمی و دور همی های دوستانه ولایی در طول دهه امامت و ولایت برگزار می کنند.
وی به اهمیت فضاسازی در سطح شهر اشاره کرد و گفت: در دوران محدودیت های کرونا یی، شهر باید فضاسازی شده و ایام جشن ، شادی بخش باشد.
امام جمعه تکاب خاطرنشان کرد: پرداختن به بحث محتوایی و تشریح خطبه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در غدیر خم، دهه ولایت از وظایف حوزه های علمیه است.
برادری یادآور شد:کمک رسانی به نیازمندان جامعه و تامین بخشی از معیشت همشهریان بی بضاعت سیره امیرالمومنین علیه السلام هست و همه به آن اهتمام ویژه خواهیم داشت.
فرمانده سپاه تکاب نیز در این جلسه به اهمیت دهه امامت و ولایت اشاره کرد و گفت: غدیر باید با تمام قوا در سطح شهر گرامی داشته شود و تمام ادارات باید در این برنامه ها مشارکت کنند.
وهاب عباسفام اذعان کرد: کمک های معیشتی سپاه ، در این ...

سرخط اخبار