پروژه مشترک سلبریتی ها با ضد انقلاب

جهان نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۱
دوقطبی سازی، کارگاهی است که با یک سوژه کوچک آغاز می شود و در ادامه، سلبریتی ها بر پیاز داغ آن می افزایند، تا ضعف ها و کاستی های دولت و اصلاح طلبان دیده نشود.

به گزارش جهان نیوز ، پدرش می گوید « سحر  یک مشکل عصبی داشت و تحت تاثیر برخی دوستانش اقدام به خودسوزی کرد و ما افرادی که از این ماجرا سوء استفاده می کنند و آرامش جامعه را به هم می ریزند را حلال نمی کنیم».
اما ماجرا چیست؟ در رسانه ها شایع شده سحر دختر جوانی بود که هفته گذشته بعد از اینکه برای گرفتن تلفن همراهش به دادسرا مراجعه کرد، به او گفته شد که باید 6 ماه حبس تحمل کند.
*پروژه مشترک سلبریتی های سیاسی، فرهنگی و ورزشی با ضد انقلاب
او بعد از شنیدن این خبر از دادسرا خارج شد و درحالیکه فریاد می کشید، اقدام به خودسوزی کرد و با ۹۰ درصد سوختگی از نوع درجه ۳ به بیمارستان منتقل شد ولی در نهایت بر اثر جراحات درگذشت. به گفته خواهرش او برای دیدن بازی فوتبال استقلال و العین به استادیوم آزادی رفته بود که آن جا توسط ماموران بازداشت می شود و همین موضوع به سرآغاز این ماجرا بدل می شود.
همه چیز آماده یک جنجال رسانه ای است. پای جنجال قدیمی اصلاح طلبان در مورد حضور زنان در ورزشگاه ها در میان است، موضوع مربوط به ورزش پرطرفدار فوتبال است و یک انسان که دست برقضا جوان و دختر هم بوده مقابل نهاد قوه قضائیه ای که مدت هاست سیبل ضد انقلاب است خودسوزی کرده. خبر درگذشت سحر خدایاری که پخش شد، جریان ضد انقلاب عنوان رسانه ای «#دختر_آبی» را هم برای این جنجال برگزید تا راحت تر فضای روانی جامعه را متاثر کند.
مرحله بعدی ورود سلبریتی های هنری، ورزشی و سیاسی به موضوع است. این اتفاق واکنش های زیادی از جمله معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، پروانه سلحشوری و برخی از بازیکنان فوتبال را در پی داشت و رسانه های ضدانقلاب نیز هم صدا با آنها بر سر آن جنجال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار