نماینده مردم لنگرود در دور دهم مجلس معتقد است؛ رئیس مجلس شورای اسلامی مدیری فراملی است و منافع ملی در تمامی لحظات مدنظر وی بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهرداد بائوج لاهوتی در گفتگو با خانه ملت، با اشاره به اینکه دکتر لاریجانی رئیس دور دهم مجلس شورای اسلامی در تمامی ۱۲ سال ریاست بر پارلمان یک مدیر فراملی بود، گفت: منافع ملی در تمامی لحظات مدنظر وی بود و به برخی انتقادات جریان های سیاسی اهمیتی نمی دادند، البته نه اینکه اعتقادی به جریان های سیاسی نداشته باشند بلکه به دلیل توجه ویژه به منافع ملی کشور خود را سپر برخی انتقادات می کردند.
نماینده مردم لنگرود در دور دهم مجلس تاکید کرد: دکتر لاریجانی واقعا انسان صبور و پرتحملی بودند، حتی در سخنان پایانی وی در آخرین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به دلیل اعتقاد به چنین موضوعی اعلام کردند، باید همه یکدیگر را تحمل و به رسمیت بشناسند.
وی با بیان اینکه رئیس مجلس همیشه یک شخصیت مستقلی داشت، اظهار کرد: به پایندی دکتر لاریجانی به ولایت و رهبری می توان نمره بیست داد، هر جایی که احساس می کرد که مقام معظم رهبری نگاهی دارند، تلاش می کرد تا اهداف را در همان چارچوب تنظیم و هدایت کند.
دکتر لاریجانی کانون وحدت در کشور هستند
لاهوتی با تاکید براینکه دکتر لاریجانی در کشور به عنوان یک کانون قدرت و وحدت به شمار می روند، افزود: هر دو جریان سیاسی در کشور وی را به عنوان مدیری عاقل و توانمند می شناسند، امکان دارد درباره برخی مسایل جریان های سیاسی نسبت به وی نگاه متفاوتی داشته باشند اما بر مدیریت توانمند دکتر لاریجانی متفق القول هستند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: من ۱۲ سال افتخار داشتم تا در کنارشان در مجلس شورای اسلامی حضور داشته باشم، در حقیقت می توان گفت که با وی آمدم و رفتم. با صراحت می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری