ساعت 24- مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و کاهش ۵ تا ۱۰ درجه ای دمای هوا در بیشتر مناطق کشور طی چهار روز آینده خبر داد.

صادق ضیاییان اظهارکرد: طی امروز (۶ مهر) با عبور امواج گذرا از نوار شمالی کشور در استان های اردبیل، سواحل شمالی، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز و دامنه های جنوبی البرز در استان های سمنان و شرق تهران رشد ابر، وقوع رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
وی با اشاره به اینکه در اواخر وقت امروز همراه با نفوذ هوای خنک شمالی به سواحل دریای خزر، وزش باد شدید و کاهش دما بین ۵ تا ۷ درجه سانتیگراد برای این نواحی دور از انتظار نیست، گفت: طی این مدت دریای خزر نیز مواج خواهد بود همچنین طی روز دوشنبه (۷ مهر) ابرناکی و بارش باران در گیلان، مازندران و گلستان تداوم خواهد داشت.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ادامه داد: طی روز دوشنبه (۷ مهر) در ارتفاعات البرز، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های سمنان و شرق تهران وقوع رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه روز سه شنبه (۸ مهر) در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده رخ می دهد، اظهارکرد: در دامنه های شرقی زاگرس واقع در استان های اصفهان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، برخی مناطق فارس، کرمان و هرمزگان نیز رشد ابر و رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید دور از انتظار نیست.
ضیاییان با اشاره به اینکه طی بعد ازظهر روز چهارشنبه (۹ مهر) در ارتفاعات واقع در غرب و شمال غرب کشور بارش پراکنده و گاهی وزش باد رخ می دهد، اظهار کرد: طی روز پنج شنبه (۱۰ مهر) علاوه بر این مناطق در برخی مناطق جنوب غرب و در دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران ابرناکی، رگبار باران، گاهی همراه با رعد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار