آخرین قیمت خودرو در امروز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸ / ثبات قیمت ها در بازار

انتخاب چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
تنها سمند و دنا در بازار امروز دچار تغییر قیمت شده و دیگر محصولات همچنان با قیمت های قبلی خرید و فروش می شوند. امروز قیمت سمند EF ۷ با کاهش ۷۰۰ هزار تومانی به رقم ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. از طرف دیگر سمند LX امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و حدود ۷۳ میلیون تومان فروخته می شود. پراید ۱۱۱ با کمی افزایش قیمت در حد ۱۰۰ هزار تومان، به ۴۷ میلیون تومان رسیده و دیگر اناوع پراید سر جایشان ایستاده اند. امروز پراید ۱۳۱ در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته حدود ۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول حدود پنج میلیون تومان پایین تر و برابر با ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بازار خودرو در تعطیلات تاسوعا و عاشورا تغییرات چندانی پیدا نکرده است و تقریبا اکثر محصولات سایپا و ایران خودرو در بازار با همان قیمت های گذشته خرید و فروش می شوند. امروز سمند تنها کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو رقم زده و دنا کمی افزایش قیمت دارد. همچنین در بین محصولات سایپا، پراید هاچ بک و تیبا صندوق دار با کمی افزایش قیمت روبرو هستند. 
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸
محصولات ایران خودرو امروز به کلی سر جایشان متوقف شده اند. طوری که تنها سمند و دنا در بازار امروز دچار تغییر قیمت شده و دیگر محصولات همچنان با قیمت های قبلی خرید و فروش می شوند. امروز قیمت سمند EF ۷ با کاهش ۷۰۰ هزار تومانی به رقم ۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. از طرف دیگر سمند LX امروز حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و حدود ۷۳ میلیون تومان فروخته می شود.
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مثل روز های گذشته ۷۸ میلیون تومان است و خیال ارزان شدن ندارد. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول در کارخانه حدود ۱۱ میلیون تومان کمتر و ۶۷ میلیون تومان در نظر گرفته می شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با کاهش قیمتی که روز های قبل تجربه کرده بود، امروز روی ۹۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و تقریبا ۱۴ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه فروخته می شود. این اختلاف درباره پژو ۲۰۶ صندوق دار کمتر است. این محصول در بازار ۹۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد که تقریبا ۱۲ میلیون بیشتر از قیمت مصوب کارخانه است.
پژو ۴۰۵ با همان قیمت های قبل از تعطیلات در بازار ظاهر شده. طوری که پژو ۴۰۵ GLX حدود ۷۱ میلیون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار