اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و سوم بهمن ۱۳۹۸ هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.

به گزارش ایسنا مشروح گفت وگوهای محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعا ت، سعید نمکی وزیر بهداشت ، امیر حاتمی وزیر دفاع ، علی ربیعی سخنگوی دولت ، لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور با خبرنگاران را می توانید در لینک های زیر دنبال کنید.
علت عدم موفقیت «ظفر» ۱۲ ثانیه لعنتی بود
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات علت قرار نگرفتن ماهواره ظفر ۱ را ۱۲ ثانیه لعنتی عنوان کرد و گفت: در ۱۲ ثانیه آخر که سوخت یا توان موتور ماهواره باید افزایش پیدا می کرد تا به سرعت مورد نظر دست پیدا کند، این اتفاق نیفتاد و علت این هم می تواند به کیفیت سوخت و وزن مرحله دوم ماهواره ارتباط داشته باشد هم می تواند به توان موتور مرتبط باشد.
مطمئن باشید مورد مثبت "کرونا" را اعلام می کنیم / فعلا "ماسک" را توصیه نمی کنیم
سعید نمکی وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه تاکنون هیچ موردی از بیماری کروناویروس جدید در کشور نداشته ایم، درباره استفاده از ماسک برای پیشگیری از این بیماری گفت: تا این لحظه چون مورد مثبتی از کرونا نداشته ایم، استفاده از ماسک برای همه را فعلا توصیه نمی کنیم.
موشک با کلاهک هسته ای در ایران وجود ندارد
امیر حاتمی وزیر دفاع درباره ارسال ماهواره ظفر اظهار کرد: موضوع پرتاب ماهواره در دنیا روشن است و ارتباطی به بحث موشکی ندارد. آن چیزی که منع شده ساخت موشک هایی با کلاهک هسته ای است که در جمهوری اسلامی چنین چیزی وجود ندارد.
تا سال۱۴۰۰هر خبری درباره استعفا ی رئیس جمهور را تکذیب می کنیم
علی ربیعی سخنگوی دولت درباره شایعه استعفای رئیس جمهوراظهار کرد: قبلا نوشته ام که تا ۱۲مرداد۱۴۰۰ دولت در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار