پیام تبریک عضو هیئت رئیسه ووشوى هرمزگان به مناسبت قهرمانی تیم ملی ووشو در پیکارهاى قهرمانى جهان

تابناک شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲
دکتر عبدالوهاب قاضى عضو هیئت رئیسه ووشوى هرمزگان در پیامی قهرمانی مقتدرانه تیم ملی ووشو کشورمان در مسابقات جهانى ۲۰۱۹ چین را به جامعه ورزش تبریک گفت.

به گزارش تابناک هرمزگان، متن پیام دکتر عبدالوهاب قاضى بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی مقتدرانه تیم ملی ووشو جمهورى اسلامى ایران در مسابقات جهانى ۲۰۱۹ که به میزبانى شهر شانگهاى چین برگزار شد مایه مباهات و سرافرازیست.
پیروزی هاى دلچسب و مقتدرانه ملی پوشان ووشو کشورمان على الخصوص سانداکاران در برابر رقباى سرسخت خود در مسابقات جهانی ٢٠١٩ چین موجی از شادی و شعف در دل مردم پدید آورد.
به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس کشورمان بر بلندای دنیا را به جامعه بزرگ ووشو و ملت غیور ایران تبریک می گویم و از تلاش های پرثمر مربیان، دست اندرکاران، مسؤولان فدراسیون به ویژه ورزشکاران افتخارآفرین این تیم، صمیمانه قدردانی می کنم.
اعزام هشت سانداکار و کسب حداکثرى مدال طلا نشان از پایان سیطره چینى ها بر ووشوى دنیاست و این اقدام مقتدرانه و ارزشمند، جمهورى اسلامى ایران را به قطب جدید ووشوى دنیا معرفى کرد.
این پیروزی ارزشمند نشان دیگری از شایستگی، توانایی و امیدآفرینی فرزندان این مرز و بوم است و امیدوارم همواره شاهد افتخارآفرینی ووشوکاران ایران عزیز در رقابت هاى بین المللى سال هاى بعد نیز باشیم.
پانزدهمین دوره رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان از ٢٨ مهرماه لغایت یکم آبان ماه سال جارى با حضور نمایندگان ۱۰۲ کشور در شهر شانگهای چین برگزار شد.
در پایان این پیکار ها تیم ایران در بخش ساندا (زنان و مردان) با کسب هشت مدال طلا و ثبت موفقیتی چشمگیر برای دومین دوره متوالی به عنوان قهرمانی دست یافت و چین که مهد این رشته محسوب می شود را در خانه اش شکست داد.
چین با ۶ طلا، یک نقره و یک برنز به عنوان دومی دست یافت و ویتنام با یک طلا، ۲ نقره و ۲ برنز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار