رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: در برخورد اتوبوس با خودرو سواری تیبا در محور کاکی به بادوله در شهرستان دشتی ۳ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، سرهنگ جابر پاپری، با تاکید بر گشت شبانه روزی پلیس راه در محور های اصلی استان بوشهر برای ارتقاء ایمنی تردد خودرو ها اظهار داشت: تمام محور های استان بوشهر از ایمنی بالا برخوردار است و به صورت شبانه روزی پلیس راه در جاده ها تردد می کنند.
وی بیان کرد: برای ارتقاء ایمنی محور های استان بوشهر، خودرو های نامحسوس در جاده های استان بوشهر مستقر شده که با رانندگان تخلف ساز و متخلف برخورد قاطع می کند.
رئیس پلیس راه استان بوشهر از کشته و زخمی شدن ۴ نفر در خودرو تیبا در تصادف با اتوبوس در محور دشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در برخورد اتوبوس با خودرو سواری تیبا در محور کاکی به بادوله در شهرستان دشتی ۳ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
پاپری با بیان اینکه علت تصادف در دست بررسی است تاکید کرد: ۴ سرنشین خودرو تیبا ۳ نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
وی افزود: رعایت فاصله طولی و سرعت مناسب بهترین راه برای پیشگیری از بروز تصادفات رانندگی و حوادث ناگوار است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتی هم با اشاره به وقوع این حادثه تصریح کرد: در این حادثه ۲ نفر دارای علائم حیاتی بودند که در مسیر اعزام به بیمارستان دشتی جان سپردند.
پرویز احمدی بیان کرد: دو نفر به بیمارستان زینبیه خورموج منتقل شدند که یک نفر به علت شدت جراحات فوت کرد و نفر دیگر برای ادامه درمان به بیمارستان برازجان اعزام شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار