پاسخ فدراسیون جودو به گزارش تسنیم

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۳۹
به دنبال انتشار مطلبی در خصوص تغییر خزانه دار فدراسیون جودو، سایت این فدراسیون با انتشار خبری به این موضوع واکنش نشان داد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در پی انتشار گزارشی تحت عنوان «نامه وزارت ورزش به فدراسیون جودو پس از تخلف در این فدراسیون» ، فدراسیون جودو بدون اینکه جوابیه ای برای خبرگزاری تسنیم ارسال کند مطلبی را روی سایت خود قرار داد که عیناً در زیر می خوانید:
«پنجم بهمن ماه، خبری در خبرگزاری تسنیم با تیتری به عنوان " نامه وزارت ورزش به فدراسیون جودو پس از تخلف در این فدراسیون " درج شده است که با توجه به کذب و غیر واقع بودن این خبر، روابط عمومی فدراسیون جودو لازم می داند به صورت رسمی و با استناد به نامه های وزارت ورزش و جوانان جوابیه ای صادر کند. امروز در خبرگزاری تسنیم عنوان شده است که خزانه دار سابق این فدراسیون در آبان ماه سال جاری از سوی رئیس فدراسیون جودو بدون هماهنگی، مشورت و دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش و جوانان از سمت خود برکنار شده است. این در حالی است که این تغییر با هماهنگی معاونت امور مالی وزارت ورزش و معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش جوانان بوده است و طی موافقت کتبی دکتر علی نژاد به سرکار خانم مریم ملارمضانی؛ مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارت ورزش، سرپرست جدید خزانه داری منصوب شده است. از سوی دیگر رئیس فدراسیون جودو، خزانه دار سابق فدراسیون را در سمت سرپرست صدور احکام منصوب کرده و ایشان از همان موقع فعالیت در سمت جدید را آغاز کرده اند. علی رغم اینکه، تمامی مراحل اداری انتصاب سرپرست خزانه داری به درستی و طبق قانون پیش رفته است؛ چنین خبر کذبی در خبرگزاری تسنیم انتشار یافته که این مطالب خلاف واقع و مصداق واضحی بر نشر اکاذیب هستند. فدراسیون جودو، علاوه بر این جوابیه و انتشار نامه رسمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار