شما را دعوت می کنیم به یک پویش، «#خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم»؛ در اینجا با کتاب جذاب «فتنه ترکان خاتون» رمانی خوشخوان معرفی می کنیم تا به تاریخ ایران سفری دور و دراز داشته باشیم.

خبرگزاری فارس-همدان؛ این روزها و با وجود موجود ریزی به نام «کرونا» بهترین کار خانه ماندن است و شیرین ترین کار در خانه هم کتاب خواندن.
 به همین منظور خبرگزاری فارس با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان، هر روز برای شما کتابی معرفی خواهد کرد تا کمی اوقات فراغت شما را پر کند.
کمی از کتاب را هم برای شما خواهیم خواند البته به اندازه ای که حقوق مولف و ناشر حفظ شود. اینجا شما را دعوت می کنیم برای یک پویش، #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم، عکس های خود را نیز به اینستاگرام خبرگزاری فارس به آدرس farshamedan و یا اینستاگرام اداره کل کتابخانه های عمومی استان همدان به آدرس hamedan_public_libraries ارسال کنید.
جنگ قدرت
فتنه ترکان خاتون: زنی که برگ هایی از تاریخ ایران را به رنگ خون ورق زد نوشته منوچهر مطیعی است که توسط انتشارات راستی نو در سال ۱۳۹۳ و ۴۹۴ صفحه به بازار عرضه شده است. این کتاب رمان تاریخی است که از حمله مغول به سرزمین ایران می گوید. در این رمان با فتنه ها و توطئه های ملکه ترکان خاتون مادر سلطان محمد خوارزم شاه آشنا می شوید.
خوانش بخشی از کتاب با صدای «رقیه وحدتیان» خبرنگار خبرگزاری تسنیم همدان که به کمپین #خانه_بمانیم_کتاب_بخوانیم پیوسته را با هم می شنویم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار